Notatki prasowe

Warunki ubiegania się o wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju przez przedsiebiorcę zagranicznego prowadzącego działalność gospodarczą w Polsce poprzez oddział

  • 10.07.2020

Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju stanowi program mający ba celu wprowadzić wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy ucierpieli na skutek rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19. Program wprowadza jako podstawowy instrument wsparcia finansowego przedsiębiorców subwencje, z których ponad 75% po realizacji określonych wymogów będzie miała charakter bezzwrotny.

Serwis na telefon – nowa usługa Jungheinrich

  • 09.07.2020

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na wszystkie gałęzie biznesu. Przy aktualnych wymaganiach i zagrożeniach firmy decydują się na wprowadzenie nowych rozwiązań, które odpowiadają na zapotrzebowanie klientów i gwarantują zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę zarażeń koronawirusem i konieczność ograniczenia kontaktów międzyludzkich do minimum, firma Jungheinrich wprowadziła od 1 czerwca nową usługę – serwis na telefon.

Nowi Partnerzy w Rödl & Partner

  • 03.07.2020

Grono Partnerów w Rödl & Partner w Polsce powiększyło się o cztery osoby. To długoletni pracownicy firmy: dr iur. Monika Behrens, Jarosław Hein, Katarzyna Judkowiak i Marzena Rączkiewicz. Wesprą działania Renaty Kabas-Komorniczak (Partner Zarządzający), Therese Baginski, Magdaleny Ludwiczak i Liliane Preusser. Reprezentują różne działy i gałęzie biznesu, co pokazuje, że firma umacnia kompleksowe podejście do doradztwa poprzez multidyscyplinarne wspieranie klientów.

Szczupłe rozwiązanie dla firmy Huel: Kuehne+Nagel dostarcza usługi e-commerce w Polsce

  • 01.07.2020

Kuehne+Nagel w Polsce podpisało wieloletni kontrakt z firmą Huel, producentem żywności kompletnej pod względem odżywczym.

Zapraszamy na bezpłatny webinar: Polisa na przetrwanie rodzinnego biznesu, czyli jak skutecznie przeprowadzić sukcesję międzypokoleniową

  • 01.07.2020

Jak zaplanować sukcesję międzypokoleniową w biznesie? Czy rozwiązania polskiego prawa spadkowego oraz prawa ubezpieczeniowego wystarczą do jej przeprowadzenia? To tylko niektóre pytania, na które odpowiemy podczas webinaru organizowanego przez kancelarię Kochański & Partners i firmę Aviva.

Logistyka w motoryzacji. In 4 steps to Supply Chain Risk Management

  • 30.06.2020

Zapraszam do udziału w spotkaniu online „In 4 steps to Supply Chain Risk Management”, organizowanym w dniu 15.07.2020 we współpracy z firmą Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o. – członkiem klastra SA&AM.

Broszura Rödl & Partner o podatkowych sposobach na skutki koronawirusa

  • 30.06.2020

Broszura „TOP 10 podatkowych możliwości złagodzenia skutków pandemii COVID-19. Jakie pytania powinny sobie zadać zarządy?” zawiera przykłady działań wpływających na poprawę płynności finansowej przedsiębiorstw. Ponadto eksperci Rödl & Partner wskazują obszary, które warto zweryfikować pod kątem możliwych do podjęcia działań, a także przedstawiają praktyczne wskazówki dotyczące terminów i ryzyk.

GET FLEX w hotelu Radisson Blu Wrocław

  • 30.06.2020

Większa elastyczność wtedy, gdy jej potrzebujesz. Nie musisz się martwić, kiedy plany się zmienią. Oferujemy większą elastyczność w organizacji wydarzeń zarezerwowanych i zaplanowanych do 31 grudnia 2020. Zapoznaj się z regulaminem na naszej stronie: radissonhotels.com/meetings

1 2 3 4 5 ... 9