Notatki prasowe

MAZARS W POLSCE WZMACNIA ZESPÓŁ DORADZTWA I POWOŁUJE NOWEGO PARTNERA

  • 23.09.2020

Firma audytorsko-doradcza Mazars wzmacnia swój zespół Usług Doradztwa Finansowego w Polsce powołując nowego Partnera – Jacka Byrta. Jacek Byrt posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie transakcji fuzji i przejęć, finansów przedsiębiorstw oraz doradztwa strategicznego, które zdobył pracując w firmach doradczych oraz w sektorze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

Alfa Bond Kohlhauer przenosi się pod Warszawę

  • 22.09.2020

Firma Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o., producent i dostawca paneli akustycznych, zdecydowała się na wynajęcie ponad 1900 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej wraz z gruntem na terenie prywatnej inwestycji zlokalizowanej przy trasie S8 w Kajetanach. Negocjacje w imieniu klienta prowadziła firma AXI IMMO.

Wykorzystaj swój Bon Turystyczny w hotelach Polskiego Holdingu Hotelowego

  • 17.09.2020

Wykorzystaj swój bon turystyczny na wymarzone wakacje ze swoją rodziną w jednym z 28 hoteli należących do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego. Zachęcamy do rezerwacji bezpośredniej: przez strony naszych hoteli, telefonicznie lub e-mailowo.

Niezwykły projekt siedziby Universal-Investment w Krakowie

  • 07.09.2020

Zapraszamy do obejrzenia krakowskiego biura Universal-Investment, jednej z wiodących europejskich platform obsługi funduszy, które zaprojektowała FBT Pracownia Architektury i Urbanistyki oraz Fruit Orchard Interior Design, a wyposażyła firma Kinnarps.

Przedsiębiorca w sporze "frankowym"

  • 03.09.2020

W sprawach frankowych od Wyroku Trybunały Sprawiedliwości UE z dnia 3 października 2019 r. wiele się zmieniło, dzisiaj kredytobiorcy frankowi, tak zwani Frankowicze, jeżeli zaciągali kredyt jako konsumenci mogą liczyć, z dużą dozą prawdopodobieństwa na wygraną w Sądzie i co najmniej zmianę warunków umowy, a często też jej całkowite unieważnienie.

Kuehne+Nagel wypłaca dywidendę w wysokości 4,00 CHF brutto za rok obrotowy 2019

  • 03.09.2020

Akcjonariusze Kuehne + Nagel International AG na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu zatwierdzili podział wypracowanego w 2019 roku zysku netto

5 nowych podatków spożywczo-środowiskowych na 2021 rok

  • 02.09.2020

Rząd przygotował pakiet zmian związanych z wprowadzeniem nowego rodzaju obciążeń parapodatkowych w obszarze żywności oraz środowiska.

Delegowanie pracowników | Wyniki badania wśród praktyków

  • 02.09.2020

Z powodu ostatnich zmian prawa, temat pracowników delegowanych coraz intensywniej pojawia się w dyskusji publicznej.