Notatki prasowe

Odzież ESD i odzież antyelektrostatyczna- dla specjalistycznej ochrony

  • 18.06.2018

Jednym z problemów spędzającym sen z powiek producentom elektroniki są wyładowania elektrostatyczne. Najprościej mówiąc: wyładowanie elektrostatyczne jest to nagły przepływ prądu między dwoma naładowanymi obiektami na skutek ich bezpośredniego kontaktu lub poprzez pole elektrostatyczne.

Michał Siwek na czele German Desk w kancelarii Dentons

  • 18.06.2018

Do kancelarii Dentons dołączył Michał Siwek, który stanie na czele zespołu specjalizującego się w obsłudze klientów niemieckojęzycznych. Wraz z nim do Dentons dołączyły senior associate, Joanna Misztal-Dzitko oraz associate, Karolina Bandzul.

Rozwój współpracy z firmą UNIMEC

  • 13.06.2018

BIBUS MENOS Sp. z o.o. rozwija współpracę z włoską marką UNIMEC.

Czas na drony w Targach Kielce

  • 11.06.2018

Już 21 czerwca w Targach Kielce zadebiutuje International Drone Event - annual - pierwsze wydarzenie w Polsce skupione włącznie na branży BSP, tj. Bezzałogowych Statków Powietrznych. Wciąż przybywa pomysłów na nowe zastosowania tych urządzeń w wielu gałeziach przemysłu m.in. . inżynierii, rolnictwie, leśnictwie, budownictwie czy geodezji.

SACROEXPO - Największe targi B2B branży sakralnej

  • 06.06.2018

To niezwykłe wydarzenie łączące strefę biznesu, kultury i sacrum, prezentujące osiągnięcia w dziedzinie sztuki sakralnej i budownictwa kościelnego w Polsce i w Europie. Wystawa jest również wyjątkową okazją do spotkania się przedstawicieli firm specjalizujących się w budownictwie, architekturze wnętrz i krajobrazu, rewitalizacji obiektów sakralnych a także firm działających w branży instalacji alarmowych, nagłaśniających oraz monitoringu i ochrony obiektów.

AXI IMMO otwiera biuro w Łodzi w budynku dawnej fabryki Grohmana

  • 30.05.2018

AXI IMMO największa, polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych otworzyła nowe biuro w Łodzi w zrewitalizowanym kompleksie biurowo-konferencyjnym Fabryce Grohmana.

Targi Kielce WORK SAFETY-EXPO dla firm świadomie dbających o bezpieczeństwo pracowników

  • 23.05.2018

Zapraszamy na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych.

TOOLPORT – producent namiotów i pawilonów otwiera centrum dystrybucyjne w Polsce Centralnej

  • 21.05.2018

Firma TOOLPORT podpisała umowę najmu na wynajem blisko 5,000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim. Jeden z największych europejskich producentów namiotów i pawilonów otworzył pierwszy magazyn dystrybucyjny w Polsce. Najemcę w negocjacjach umowy najmu reprezentowała firma AXI IMMO.