PwC Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

 • PwC Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL
Opis działalności

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. 

Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 236 tysięcy pracowników w 158 krajach, dostarczamy naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa biznesowego, doradztwa podatkowego i prawnego oraz audytu. Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych.  

Wśród naszych klientów jest liczna grupa inwestorów z niemieckiego obszaru językowego. By sprostać ich wymaganiom stworzyliśmy ekspercki zespół działający pod nazwą German Business Group. German Business Group to doświadczeni polscy i niemieccy audytorzy, doradcy i prawnicy władający biegle językiem niemieckim, mają wybitną wiedzę z zakresu przepisów polskich oraz niemieckich, a także szeroką znajomość kultury biznesowej krajów niemieckojęzycznych. Znając nie tylko język niemiecki, ale także różnice kulturowe oraz niemieckie zasady rachunkowości i rozwiązania prawno-podatkowe obsługujemy klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. 
Notatki prasowe

Ranking firm inżynieryjnych i projektowych - pierwszy w Polsce!

 • 19.03.2024

Naszą misją jest unowocześnienie sektora budowlanego w Polsce. Poprzez analizę finansową działających w Polsce przedsiębiorstw budowlanych, wyłaniamy najlepiej prosperujące spółki. Doświadczenie i silna znajomość branży pozwala nam na wsparcie firm w poszukiwaniu rozwiązań szytych na miarę, bezpośrednio wpływających na rozwój i unowocześnienie sektora budowlanego w Polsce.

Czytaj więcej

Webinarium: "Transformacja i wdrożenia systemów ERP w obszarze podatkowym. Szanse i wyzwania" | 4 kwietnia w godzinach 10.00-12.00

 • 19.03.2024

W ostatnim czasie można zauważyć zwiększoną dynamikę w obszarze wdrożeń systemów informatycznych, w tym systemów ERP. Jest to związane z potrzebą pozyskiwania i przetwarzania coraz większej ilości informacji oraz możliwością zastąpienia wdrożonych już rozwiązań bardziej nowoczesnymi, wydajnymi technologiami.

Czytaj więcej

Webinarium: "NIS 2 MEET YOU! Poznaj unijną dyrektywę dot. cyberbezpieczeństwa" | 11.04.2024

 • 19.03.2024

W październiku upływa termin na wdrożenie dyrektywy NIS2 przez państwa UE. Organizacje mają więc coraz mniej czasu na dostosowanie się do nowych wymogów dot. cyberbezpieczeństwa. Co się zmieni w porównaniu do obowiązującej NIS1?

Czytaj więcej

Raport: "Najem instytucjonalny - przyszłość rynku w świetle nowych wyzwań"

 • 19.03.2024

Jakie są nadchodzące trendy oraz perspektywy dla PRS w Polsce? Które miasta dominują pod kątem oferty mieszkań? Jakie są kluczowe kwestie prawne, które inwestor powinien mieć na uwadze? O tym, w najnowszym raporcie.

Czytaj więcej
 • PwC Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 • ul. Polna 11
 • PL 00-633 Warszawa