SUUS miejscem przyjaznym dla kierowców. Pierwszy operator z certyfikatem Truckers Friendly Place

 • 06.06.2024
 • Rohlig SUUS Logistics
 • ul. Równoległa 4A
 • 02-235 Warszawa
 • PL

SUUS miejscem przyjaznym dla kierowców. Pierwszy operator z certyfikatem Truckers Friendly Place

report image
SUUS oceniony na piątkę
Do badania, jako pierwsza firma w Polsce, przystąpił Rohlig SUUS Logistics. Operator przeprowadził anonimową ankietę wśród wszystkich kierowców, którzy przyjeżdżają do oddziału w Tarnowie Podgórnym k. Poznania. Uczestnicy projektu oceniali jakość współpracy, poziom komunikacji oraz warunki socjalno-sanitarne. W badaniu udział wzięło ponad 100 osób. Wyniki spływały bezpośrednio do bazy Fundacji Truckers Life, po czym zostały w transparentny sposób opublikowane na oficjalnej stronie projektu www.truckersfriendlyplace.eu. Oddział SUUSa został uhonorowany w głosowaniu kierowców najwyższą, pięciogwiazdkową notą. Ocenili oni na wysokim poziomie wszystkie aspekty poddane badaniu.

Relacja z przewoźnikami i kierowcami jest dla nas kluczowa. Chcemy być dla nich partnerem pierwszego wyboru. Dlatego stawiamy na wzajemny szacunek, ciągły dialog i właśnie partnerstwo. Regularnie przeprowadzamy wewnętrzne badania opinii kierowców – mówi Piotr Winiarski, Fleet Development Manager w Rohlig SUUS Logistics. – Współpraca z Fundacją Truckers Life była dla nas naturalnym krokiem – wyznajemy te same wartości i rozumiemy, jak trudna jest codzienna praca kierowcy. Nasza strategia budowania floty opiera się w 100% na współpracy z przewoźnikami. Nie mamy natomiast wątpliwości, że kierowcy są kluczowi dla łańcucha dostaw, i to oni mają bezpośredni wpływ na doświadczenia naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężki jest to zawód i z czym się zmagają na co dzień. Staramy się ich wspomóc, zwłaszcza w tych obszarach, które zależą od nas lub na które mamy choćby pośredni wpływ. Cieszę się, że nasi partnerzy tak pozytywnie nas ocenili – dodaje. SUUS planuje przeprowadzić badania w kolejnych oddziałach.

Więcej informacji.
 • Rohlig SUUS Logistics
 • ul. Równoległa 4A
 • 02-235 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Bezpłatny webinar pt. Niepokojący projekt zmian podatku od nieruchomości, 27 czerwca 2024 / godz. 10:00-11:00

 • 20.06.2024

Serdecznie zapraszamy członków Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej do udziału w bezpłatnym webinarium, które poprowadzą eksperci MDDP – Rafał Kran i Łukasz Szatkowski – w zakresie podatku od nieruchomości. 17 czerwca 2024 r. pojawił się długo wyczekiwany projekt zmian w podatku od nieruchomości w zakresie definicji budowli i budynku, które mają obowiązywać od 2025 r.

Już 2 lipca od godz. 9:30 zapraszamy na XV Konferencję on-line LatoHR 2024 pod hasłem ,,Mistrzowski HR” organizowaną przez firmę Inwenta

 • 18.06.2024

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie mistrzostwo HR, czyli pokazanie różnorodnych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi z perspektywy osób, które budowały HR w Polsce przez ostatnie 20 lat.

Kuehne+Nagel uruchamia wysoce zautomatyzowane rozwiązanie logistyczne dla Wacker Neuson

 • 18.06.2024

Kuehne+Nagel otworzyło nowe centrum logistyki kontraktowej w Nadrenii-Palatynacie. Na powierzchni logistycznej o wielkości około 55 000 mkw., firma zapewnia dostawy części zamiennych dla Grupy Wacker Neuson z Mülheim-Kärlich na całym świecie. Ten wiodący producent lekkiego i kompaktowego sprzętu od dziewięciu lat ufa rozwiązaniom logistycznym Kuehne+Nagel w zakresie części zamiennych.

Kancelaria White & Case doradzała mBankowi przy kolejnej emisji obligacji Develia S.A.

 • 14.06.2024

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case LLP doradzała na rzecz mBank S.A. organizatora oraz dealera emisji obligacji Develia S.A. w ramach programu emisji obligacji do wysokości 750 mln PLN.