Oferujemy kompleksową ochronę sieci IT - Audyty Bezpieczeństwa IT/RODO, UTM WatchGuard, Backup, PAM Fudo Security, DLP, Antywirusy - Net Complex

  • Oferta wygasa z dniem:
  • 22.01.2030
Szczegóły oferty


► Net Complex 


Od 2005 roku zapewniamy kompleksowe bezpieczeństwo sieci IT. 
Siedziba naszej firmy mieści się w stolicy Podbeskidzia - Bielsku-Białej.


► Dlaczego Net Complex? 


Wprowadzamy innowacje - cały czas

Nasza misja jest prosta. Pomagamy promować nowe produkty wchodzące na polski rynek, ale także te, które są innowacyjne i otwierają naszych klientów na zupełnie nowe spojrzenie na metody ochrony sieci lub zapewnienie ciągłości działania. Poprzez oferowane przez nas zaawansowane produkty, dotykamy przeróżnych problemów związanych z cyberzagrożeniami. Nie zamykamy się na nowe technologie, wręcz przeciwnie - nasza oferta produktowa jest na bieżąco aktualizowana w unikalne i innowacyjne rozwiązania.  


Edukujemy siebie i innych 

Nie jesteśmy firmą, która sprzedaje produkty, nie oferując nic w zamian. Oprócz sprzedaży, dzielimy się wiedzą i kilkuletnim doświadczeniem z polskim społeczeństwem w zakresie tematyki cyberzagrożeń. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów, służących pomocą i doradztwem w każdej chwili. Wdrażamy, szkolimy, wspieramy, testujemy. Jesteśmy znani z tego, że organizujemy bezpłatne webinaria IT dedykowane administratorom sieci, informatykom, kierownikom działów IT. Oferujemy usługi doradcze, dostęp do wartościowych materiałów, prezentacje oraz testy urządzeń. Mamy za sobą serie udanych wdrożeń przypieczętowanych zaufaniem klientów. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę i umiejętności. Należymy do grona Tytanów ESET - Złotej Dziesiątki Partnerów firmy ESET, jesteśmy certyfikowanym Partnerem firm takich jak WatchGuard, Trend Micro, Xopero, Fudo Security, ESET czy EMC. Od roku 2018 jesteśmy również Certyfikowanym Centrum Szkoleniowym WatchGuard.


Lubimy niezależność

Nasz dział handlowy pomaga dobrać rozwiązanie najlepiej pasujące do wymagań klienta i jego sieci. Kluczowym i najważniejszym elementem są zawsze potrzeby klienta. Rozwiązania, które nie spełniają oczekiwań w środowisku IT, po prostu nie trafiają do naszego portfolio. Nie uzależniamy się od żadnego z produktów, nie faworyzujemy. Oferujemy produkty, które naszym zdaniem - są godne polecenia. Ta niezależność jest wbudowana głęboko w filozofię naszej firmy. Zawsze rekomendujemy zabezpieczenia, z których klient będzie zadowolony. 


Jesteśmy wiarygodni 

Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Zaczynając od rozwiązań, które oferujemy i wdrażamy, kończąc na partnerskim podejściu do naszych klientów i dostawców oprogramowania. Nasza oferta jest kompleksowa. Korzystamy z ustalonego już wcześniej programu doradczego, aby pomóc klientom zidentyfikować luki w ich systemach.  


Pracujemy na jasnych zasadach 

Wspieramy klientów od ponad 14 lat i stosujemy wciąż te same jasne zasady w podejściu do współpracy z klientami. Naszym celem jest rozwinięcie w polskim społeczeństwie nawyków dobrych praktyk przeciwko zagrożeniom. Traktujemy bezpieczeństwo naszych klientów jak swoje własne. To jest nasze zobowiązanie wobec klienta.

Oferujemy: 

Rozwiązania zabezpieczające:

- antywirusy
- rozwiązania antyspamowe
- UTM / NGFW
- oprogramowanie backup'owe
- oprogramowanie DLP
- macierze dyskowe
- rozwiązania typu SIEM
- rozwiązania do ochrony urządzeń mobilnych MDM 
i wiele wiele innych... 

Usługi IT:

- szkolenia online
- wdrożenia sprzętu i instalacja oprogramowania 
- NCX Assistance - pełny pakiet wsparcia technicznego
- testy rozwiązań zarówno w siedzibie firmy jak i zdalnie 

Edukacja: 

- bezpłatne webinaria IT i szkolenia techniczne
- konferencje dobrych praktyk 
- materiały dydaktyczne - dostęp do BAZY WIEDZY - możliwość bezpłatnego pobrania nagrań prezentacji, dokumentów, raportów, prognoz IT.

Jesteś zainteresowany naszymi produktami lub usługami? Napisz do nas lub zadzwoń.

Net Complex sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5
43-300 Bielsko-Biała

33 816 04 11 
+48 501 196 890


Odwiedź nasze sklepy internetowe:


Archiwum nagrań online: https://www.netcomplex.pl/prezentacje-it 

  • Oferta wygasa z dniem: 22.01.2030
Firma wystawiająca ofertę
  • Net Complex Sp. z o.o.
  • ul. Wita Stwosza 5
  • PL, 43-300 Bielsko-Biała
Szczegóły
Szczegóły

Formularz kontaktowy

W celu wysłania oferty cenowej / zapytania proszę wypełnić poniższy formularz, a następnie nacisnąć przycisk 'wyślij'.