Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.

  • Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
  • ul. Kazimierza Wielkiego 3
  • 50-077 Wrocław
  • PL
Opis działalności
Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. k. (SDZLEGAL SCHINDHELM) powstała w 2002 r. Siedziba główna kancelarii znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 3. Nasz oddział w Warszawie znajduje się przy ul. Przemysława Gintrowskiego 31.

Od 2010 r. kancelaria jest członkiem międzynarodowej sieci SCHINDHELM zrzeszającej kancelarie specjalizujące się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Sieć SCHINDHELM to ponad 200 prawników z 12 krajów z biurami we Wrocławiu i Warszawie, ale także w Bilbao, Bolonii, Bratysławie, Brukseli, Budapeszcie, Bukareszcie, Denii, Düsseldorfie, Graz, Hanowerze, Linz, Madrycie, Monachium, Osnabrück, Palma de Mallorca, Pilźnie, Pradze, Sofii, Szanghaju, Taicang, Valencii, Warnie, Wels i Wiedniu.

Wśród klientów kancelarii są spółki polskie, jak i podmioty zagraniczne inwestujące na polskim rynku, w tym wchodzące w skład międzynarodowych koncernów. Doradzamy spółkom zarówno na etapie rozpoczynania przez nie działalności, jak i później - już w toku jej prowadzenia. Pomoc prawna świadczona jest w języku polskim, niemieckim, angielskim i francuskim, a także w innych językach państw, w których znajdują się biura sieci SCHINDHELM.
Branże
Notatki prasowe

SDZLEGAL SCHINDHELM informuje: 13 lipca 2018 r. zaczną obowiązywać przepisy nowej ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu

  • 05.07.2018

Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (dalej: „Ustawa”) wdraża Dyrektywę AML do polskiego porządku prawnego i wejdzie w życie 13 lipca 2018 r., z wyjątkiem przepisów rozdziału VI Ustawy, dotyczącego Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (tutaj termin wejścia w życie przepisów wyniesie 18 miesięcy). Kogo obejmie nowa ustawa i do jakich obowiązków trzeba będzie się dostosować?

Czytaj więcej
  • Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
  • ul. Kazimierza Wielkiego 3
  • PL 50-077 Wrocław