Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.

 • Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
 • ul. Kazimierza Wielkiego 3
 • 50-077 Wrocław
 • PL
Opis działalności
Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. k. (SDZLEGAL SCHINDHELM) powstała w 2002 r. Siedziba główna kancelarii znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 3. Nasz oddział w Warszawie znajduje się przy ul. Przemysława Gintrowskiego 31.

Od 2010 r. kancelaria jest członkiem międzynarodowej sieci SCHINDHELM zrzeszającej kancelarie specjalizujące się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Sieć SCHINDHELM to ponad 200 prawników z 12 krajów z biurami we Wrocławiu i Warszawie, ale także w Bilbao, Bolonii, Bratysławie, Brukseli, Budapeszcie, Bukareszcie, Denii, Düsseldorfie, Graz, Hanowerze, Linz, Madrycie, Monachium, Osnabrück, Palma de Mallorca, Pilźnie, Pradze, Sofii, Szanghaju, Taicang, Valencii, Warnie, Wels i Wiedniu.

Wśród klientów kancelarii są spółki polskie, jak i podmioty zagraniczne inwestujące na polskim rynku, w tym wchodzące w skład międzynarodowych koncernów. Doradzamy spółkom zarówno na etapie rozpoczynania przez nie działalności, jak i później - już w toku jej prowadzenia. Pomoc prawna świadczona jest w języku polskim, niemieckim, angielskim i francuskim, a także w innych językach państw, w których znajdują się biura sieci SCHINDHELM.
Branże
Notatki prasowe

Wysokie odszkodowanie dla Klienta Kancelarii, prowadzącego działalność w branży nieruchomościowej, z tytułu uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

 • 12.12.2018

Dzięki staraniom SDZLEGAL SCHINDHELM Sąd Okręgowy we Wrocławiu potwierdził, że gmina, uchwalając miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, powinna dokładnie rozważyć skutki wprowadzenia aktu planistycznego dla wartości nieruchomości nim objętych.

Czytaj więcej

Sukces Klienta SDZLEGAL SCHINDHELM w postępowaniu przed KIO

 • 26.10.2018

Klient, reprezentowany w zwycięskim postępowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą przez Katarzynę Skibę-Kuraszkiewicz, Partnera SDZLEGAL SCHINDHELM, podpisze umowę o wartości ponad 880 mln. zł na budowę 16 km drogi krajowej nr 47, tzw. zakopianki.

Czytaj więcej

Sukces Kilenta SDZLEGAL SCHINDHELM - umowa o wartości niemal 1 mld 150 mln zł brutto.

 • 26.10.2018

Klient Kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM podpisał umowę w sprawie zadania publicznego "S-14 Budowa Zachodniej Obwodnicy Łodzi. Część nr 1: Odcinek I od węzła Łódź Lublinek do węzła Łódź Teofilów. Część nr 2: Odcinek II od węzła Łódź Teofilów (bez węzła) do DK 91 w m. Słowik" o wartości niemal 1 mld 150 mln zł brutto.

Czytaj więcej

Precedensowy dla branży gospodarki odpadami wyrok NSA

 • 26.10.2018

Naczelny Sąd Administracyjny oddalił ogłoszonym dziś (04.10.2018) wyrokiem skargę kasacyjną Sejmiku Województwa Podkarpackiego wniesioną na wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie z dnia 28 września 2017 r. (sygn. akt: II SA/Rz 519/17).

Czytaj więcej
 • Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
 • ul. Kazimierza Wielkiego 3
 • PL 50-077 Wrocław