Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Deininger Consulting Sp. z o.o.

Twarda 18

00-105 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-4376700Branże
Opis działalności

Deininger Unternehmensberatung GmbH należy do dziesiątki wiodących firm doradztwa personalnego w Niemczech. Od 27 lat odnosi sukcesy w sektorze Executive Search. Każdego dnia pozyskuje wartościowych kandydatów na stanowiska menadżerskie pierwszego i drugiego szczebla dla najlepszych firm oraz organizacji na terenie Niemiec, jak również dla wszystkich przedsiębiorstw zdobywających międzynarodowe rynki, szczególnie w regionie Europy Wschodniej i Azji.

Osoby pracujące w Search Teams dzielą rezultaty swoich poszukiwań z poszczególnymi konsultantami, korzystając z głębokiej znajomości natury ludzkiej i wiedzy dotyczącej poszczególnych sektorów rynku. Konsultant jest główną osobą kontaktową dla klienta i jednocześnie w pełni odpowiada za projekt.

Poszukujemy kandydatów i prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

- członkowie rad nadzorczych i gremiów doradczych
- menedżerowie pierwszego i drugiego szczebla.

Profesjonalizm naszych usług jest udokumentowany normą DIN ISO 9001: 2000, międzynarodowym standardem jakości procesów, procedur zarządzania, pewności i dyskrecji.
W roku 1994 firma Deininger Unternehmensberatung GmbH jako pierwsza ze wszystkich niemieckich firm Executive Search otrzymała certyfikat jakości DIN ISO 9002. W chwili obecnej jakość w zarządzaniu mierzona jest według DIN ISO 9001:2000, która reguluje zasady działania w zakresie obsługi klienta, wydajności, zarządzania personelem i dyskrecji.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back