Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

UZIN Polska Sp. z o.o.

Jaworzyńska 287

59-220 Legnica

Polska

Tel.

+48 76 75 22 009

Faks

+48 767239151Oddziały firmy

Centrum Szkoleniowe UZIN

ul. Mińska 62 lok. 2

03-828 Warszawa

Polska

Tel.

22 813 36 03

Faks

22 254 28 85Branże
Opis działalności

Koncern UZIN Utz AG istnieje na rynku od 1911 roku. Wówczas Georg Utz rozpoczął w Ulm wytwarzanie materiałów dla budownictwa na potrzeby lokalnego rynku. Na przestrzeni lat z niewielkiego rodzinnego biznesu przekształcił się w grupę, która jest notowana na giełdzie we Frankfurcie, a w jej skład wchodzi 11 fabryk i 30 spółek handlowych. Dynamiczny rozwój nie zmienił jednak podejścia do zarządzania. Obecnie firmą kieruje wnuk założyciela dr Heinz Werner Utz, który dba o rodzinną atmosferę i bliskie relacje pomiędzy pracownikami.

Spółka UZIN Polska jest jedną z najprężniej działających w koncernie. Dostarcza produkty do budowy prestiżowych obiektów użyteczności publicznej.

Każdy z sukcesów firmy jest możliwy wyłączne dzięki ludziom, którzy swoją wiedzą, rzetelnością oraz wrażliwością na potrzeby klientów sprawili, że UZIN Polska jest niekwestionowanym liderem w branży. Od 2000 roku w Legnicy funkcjonuje zakład produkcyjny dostarczający produkty sypkie tj: masy szpachlowe także na rynki Europy Środkowej i Wschodniej. Jedną z najnowszych inicjatyw przedsiębiorstwa jest kształcenie firm instalatorskich w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym w Warszawie. Odbywają się w nim szkolenia techniczne dotyczące przygotowania podłoża i montażu podłóg a także w zakresie profesjonalnego zastosowania oferowanych produktów.

Marki wchodzące w skład koncernu: UZIN, WOLFF, PALLMANN, Arturo Flooring, codex i RZ oferują pełną gamę produktów, systemów oraz nietypowych rozwiązań z zakresu montażu i pielęgnacji każdego rodzaju podłóg. Dostarczają chemię budowlaną, maszyny i narzędzia niezbędne przy pracy każdego profesjonalisty a także produkty, które przedłużą żywotność podłogi. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pewność co do tego, że we wszystkich zagadnieniach dotyczących podłóg można wybrać jednego, kompetentnego i niezawodnego partnera - UZIN Polska.

Firma Uzin Polska należąc do koncernu Uzin Utz AG ma w swojej ofercie produkty marek: UZIN, PALLMANN, WOLFF, codex, Arturo Flooring oraz RZ.


UZIN
Profesjonalne systemy do układania każdego rodzaju podłóg.

PALLMANN
Produkty do montażu i zabezpieczania podłóg drewnianych.

WOLFF
Specjalistyczne maszyny i narzędzia do przygotowania podłoża oraz montażu podłóg.

ARTURO
Designerskie podłogi z żywic poliuretanowych i epoksydowych.

CODEX
Systemy do układania płytek ceramicznych oraz kamienia.

RZ
Produkty do renowacji, czyszczenia i pielęgnacji podłóg.

Informacje prasowe
CUBE it simple – po prostu bardziej: EKOLOGICZNIE, ERGONOMICZNIE, EKONOMICZNIE! Kanistry z tworzywa sztucznego, które trudno opróżnić i utylizować przechodzą powoli do historii. Koncern UZIN opracował nowatorską i ekologiczną koncepcję opakowań do produktów w płynie.

Marka codex należąca do koncernu UZIN UTZ AG, oferująca najwyższej jakości produkty do profesjonalnego układania płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, poszerza swój asortyment o ekologiczne, cienkowarstwowe zaprawy klejowe.

W tym roku mija 100 lat od momentu, gdy Georg Utz rozpoczął w Ulm działalność produkcyjną. Dziś koncern UZIN Utz AG to wiodący, światowy producent materiałów chemii budowlanej, notowany na giełdzie we Frankfurcie. W skład koncernu wchodzi 11 fabryk i ponad 30 własnych spółek dystrybucyjnych, zapewniających dostępność produktów koncernu na całym świecie i dbających codziennie o najwyższy poziom obsługi naszych Partnerów.

Uzin WK 222 to wodny klej kontaktowy, który może być stosowany przez wykonawców w taki sam sposób jak tradycyjne kleje kontaktowe na bazie rozpuszczalników (Uzin GN 222). Produkt spełnia wszelkie wymogi odnośnie zdrowego środowiska w pomieszczeniach, a także chroni zdrowie osób stosujących ten produkt. Oznacza to, że w roku jubileuszowym firmy Uzin Utz AG (założonej w 1911 roku), w niemieckim asortymencie produktów Uzin nie będzie już dłużej żadnych klejów rozpuszczalnikowych.

W trosce o jak najwyższy standard obsługi, UZIN Polska uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej, dostępnej pod adresem www.uzin.pl. Strona zyskała nową szatę graficzną, odznacza się prostą nawigacją i nowoczesną formą. Przejrzyste i intuicyjne menu, pozwala użytkownikom na bezproblemowe poruszanie się po witrynie.

Facebook zna cały świat, niedawno do społeczności dołączyliśmy i my.
Zapraszamy zatem wszystkich do grona naszych fanów! Znaleźć możecie nas na fanpage:

http://www.facebook.com/pages/Uzin-Polska/108047969266764

back