Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

InterContinental Warszawa

ul. Emilii Plater 49

00-125 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-3288888

Faks

0048-22-3288889Branże
Opis działalności

Intercontinental Warszawa, położony jest w samym sercu Warszawy, naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki, kilka kroków od centrum biznesowego i handlowego oraz od Starego Miasta. Wszystko to sprawia, że nasz hotel jest idealnym miejscem zarówno dla podróżujących służbowo jak i prywatnie. Hotel jest nie tylko budynkiem o nowoczesnej architekturze, jest jednym z najwyższych wieżowców w Warszawie, ale również staje na wysokości zadania i spełnia oczekiwania naszych gości.

Dla naszych gości, którzy zostają w stolicy na dłużej, przygotowaliśmy unikalną ofertę. Redicence Suites, 76 luksusowo urządzonych apartamentów z aneksem kuchennym, miejscem do pracy i relaksu oraz dostępem do wszystkich hotelowych uzgodnień. Oferujemy Państwu 12 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych z naturalnym światłem dziennym i powierzchnią przekraczającą 1100 m2. Wszystko to sprawia, że hotel Intercontinental Warszawa jest idealnym miejscem, by zorganizować spotkanie, konferencję lub bankiet, a nasza profesjonalna obsługa dopilnuje, by wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Szef Kuchni zaprasza na kulinarną podróż dookoła świata.
Frida pozwala delektować się smakiem dań kuchni latynoamerykańskiej.
+One Bar ma kameralny klimat, znakomite drinki oraz wieczorną muzykę na żywo. W Downtown mogą Państwo spróbować pysznego bufetu śniadaniowego oraz najlepszego rodzinnego brunchu w mieście. Oczywiście nie możecie Państwo zapomnieć o Pijalni Czekolady E. Wedel, gdzie można skosztować najsłynniejszej polskiej czekolady do picia i ręcznie robionych pralinek.

Jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w hotelu jest RiverView Wellness Centre na 43 piętrze. Mogą Państwo skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny, w pełni wyposażonej siłowni, zajęć jogi oraz z aerobiku. Niezależnie od wyboru, pobyt dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Informacje prasowe
Niepowtarzalne emocje w wyjątkowej atmosferze! Obejrzyj mecz Niemcy - USA na dużym ekranie w barze Hempishere w hotelu InterContinental. Zapraszamy w czwartek, 26 czerwca o godzinie 18. Na miejscu specjalne menu kibica a dla Gości Izby pierwsze piwo gratis.
back