Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Sheraton Warsaw Hotel

Bolesława Prusa 2

00-493 Warszawa

Polska

Tel.

0048 22 450 6100

Faks

0048 22 450 6200Branże
Opis działalności

Zapraszamy do Sheraton Warsaw Hotel jednego z najbardziej prestiżowych i eleganckich hoteli w Warszawie, położonego w samym sercu Warszawy - przy Placu Trzech Krzyży.

Hotelpołożony jest w centrum miasta przy Placu Trzech Krzyży. Dogodna lokalizacja hotelu zapewnia swobodny dostęp do najważniejszych instytucji rządowych i finansowych oraz placówek dyplomatycznych. Okolice hotelu to centrum biznesowe, finansowe i turystyczne Warszawy, co czyni hotel idealnym miejscem pobytu zarówno dla biznesmenów, jak i dla turystów.


Pokoje i Apartamenty:

W hotelu znajduje się 350 przestronnych i eleganckich pokoi, w tym 24 apartamenty oraz aż 60 pokoi położonych w ekskluzywnej, prywatnej części Club Floor. Wszystkie pokoje wyposażone sa w ekskluzywne łóżko typu Sweet Sleeper, Internet, TV satelitarną, 3 bezpośrednie telefony z pocztą głosową, indywidualnie starowaną klimatyzację, przestronną lazienkę, mini bar, zestaw do kawy i herbaty, żelazko i deskę do prasowania. Ponadto ekskluzywna część Club Floor zapewnia swoim gościom: bezpłatny dostęp do Internetu, indywidualną obsługę, ekspresowe wymeldowanie oraz bogate śniadanie w prywatnej sali klubowej.


Restauracje i Bary:

- The Olive - bufet i dania a la carte z kuchni środziemnomorskiej i polskiej
- The Oriental - specjalności kuchni azjatyckiej.
- Someplace Else - pub i restauracja w stylu amerykańskim oferująca potrawy meksykańskie i włoskie.
- Lobby Lounge - bar z pianistą.
- Chef’s Table – najmniejsza restauracja w Polsce, mieszcząca się przy jednym stole, w głównej kuchni hotelu.


Konferencje i Bankiety:

Wszechstronność, różnorodność i profesjonalizm to kluczowe słowa w Sheraton Warsaw Hotel. Naszym klientom proponujemy 16 sal konferencyjnych i bankietowych, w tym siedem z naturalnym oświetleniem, idealnych zarówno dla profesjonalnych spotkań w interesach jak i w gronie znajomych. Wszystkie sale hotelu są wyposażone w nowoczesny sprzęt, umożliwiający prowadzenie spotkań. Do dyspozycji gości hotel udostępnia najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, pozwalające na zorganizowanie telekonferencji.

Elegancki wystrój i funkcjonalność naszej, wysokiej na 5,3 metrów Sali Balowej pozwala na wszechstronne aranżacje. Ponad 500 m kwadratowych można bez problemu dostosować do indywidualnych potrzeb.


Sheraton Catering Service:

Sheraton Catering Service powstał w 1997, rok po otwarciu hotelu Sheraton w Warszawie. Od samego poczatku nasz zespół zyskał reputację jednego z najlepszych w Polsce.
Nasi fachowcy ułatwią zorganizowanie każdego przyjęcia od śniadania po wieczorną galę, dziekolwiek sobie tego życzycie. Od Pałacu Kultury i Nauki w centrum Warszawy, od Waszego biura po Kampinoski Park Narodowy, cała Warszawa w zasięgu ręki.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back