Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Perschmann Sp. z o.o.

ul. Ostrowska 364

61-312 Poznań

Polska

Tel.

0048 6163095-01

Faks

0048 6163095-06Branże
Opis działalności

Perschmann Sp. z o.o. strategiczny partner Hoffmann Group. Na terenie Polski działa od 20 lat. Siedziba naszej spółki mieści się w Poznaniu. Nasz zespół handlowców jest rozlokowany w całym kraju, aby być blisko swoich klientów.

Zajmując się dystrybucją narzędzi o wysokiej jakości dla drobnego i dużego przemysłu kierujemy się zasadą podejścia całościowego: kładziemy silny nacisk na usługi serwisowe i logistyczne, profesjonalną obsługę i kompetentne doradztwo sprzedażowe i techniczne.

Prowadzona przez nas polityka produktowa jest jasna i nowatorska. Asortyment produktów obejmuje narzędzia czołowych producentów klasy premium oraz nasze marki własne GARANT®, HOLEX®. Oferujemy narzędzia wysokiej jakości w optymalnych cenach. Nasze produkty GARANT nagradzane wielokrotnie każdego roku nagrodami RedDot Award i iF Design Award za jakość premium, wzornictwo i ergonomię.

Corocznie wydajemy katalog produktowy zawierający ponad 70 000 narzędzi oferowanych przez ponad 500 sprawdzonych i solidnych producentów z całego świata. 99% artykułów magazynowych gotowych jest do natychmiastowej dostawy.

Nasza firma od kliku lat sprawnie rozwija sprzedaż narzędzi na terenie całej Polski i osiąga zyski zapewniające jej możliwości przyszłego rozwoju na konkurencyjnym rynku Systemowych Narzędzi Dostaw.

Nasze innowacyjne rozwiązania z zakresu e-biznesu umożliwiają naszym klientom błyskawiczny wybór i zamawianie narzędzi, wspomagają dobór parametrów obróbki skrawaniem i dają dostęp do informacji technicznych 24h/7.

Funkcjonowanie naszej firmy zostało bardzo pozytywnie ocenione przez Jednostkę Certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH. Pod koniec 2007 roku nasza firma wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back