Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 


Przedstawiciele firmy

Mateusz Zelek

Tel.

+48 662 063 077Branże
Opis działalności

Etteplan jest międzynarodowym biurem projektowym R&D (Badania i Rozwój) zajmującym się systemami wbudowanymi dla różnych sektorów gospodarki, takich jak przemysł, telekomunikacja, medycyna, branża zbrojeniowa, motoryzacja, automatyka budynków oraz AGD.

Etteplan jest dostawcą usług inżynieryjnych począwszy od stworzenia koncepcji poprzez projektowanie systemów wbudowanych, oprogramowania, systemów monitorowania jakości produkowanych urządzeń z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy technologicznych. Utrzymanie pozycji lidera w branży, umożliwia bliska współpraca między innymi z takimi partnerami technologicznymi jak IBM, ARM czy National Instruments oraz długoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów i układów elektronicznych. Owocna współpraca z dotychczasowymi Partnerami zaowocowała szerokim spektrum klientów międzynarodowych z różnych branż i specjalności.

Firma powstała w 1983 roku i obecnie Etteplan ma swoje biura w 8 krajach świata: Finlandii, Szwecji, Polsce, Niemczech, Holandii, Rosji, Chinach i USA, gdzie łącznie zatrudnia ponad 2500 specjalistów w dziedzinie elektroniki, radiokomunikacji, oprogramowania, systemów wbudowanych, Internetu przemysłowego oraz dokumentacji technicznej. W Polsce firma ma biuro we Wrocławiu, gdzie funkcjonuje od 2010 roku i od tego czasu zbudowała zespół ponad 120 doświadczonych specjalistów.

Etteplan jest spółką notowana na giełdzie w Helsinkach i wchodzi w skład indeksu NASDAQ OMX Helsinki od roku 2000.

Wiecej informacji na temat Etteplan: http://www.etteplaniot.com/web/guest/poland#


Informacje prasowe
https://investmap.pl/artykul/artykuly,wroclaw-etteplan-zwieksza-zatrudnienie-w-swoim-centrum-badawczo-rozwojowym,127520

https://investmap.pl/artykul/artykuly,wroclaw-etteplan-zwieksza-zatrudnienie-w-swoim-centrum-badawczo-rozwojowym,127520
back