Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

BLYCOLIN TEXTILE SERVICES Sp. z o.o.

Płk. S. Dąbka 17

30-832 Kraków

Polska

Tel.

0048-12-6500245Branże
Opis działalności

BLYCOLIN to renomowana firma europejska, oferująca usługę wynajmu i serwisu tekstyliów dla hoteli, restauracji oraz ośrodków SPA. Usługa zrodziła się przeszło 45 lat temu w Holandii, gdzie do tej pory znajduje się główna siedziba Blycolin. W Polsce firma od kilku lat z powodzeniem rozwija swoją działalność, zdobywając zaufanie kolejnych Klientów.
Wynajem i serwis to kompleksowe rozwiązanie, zapewniające komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy, dzięki czemu nie tylko goście mogą spać spokojnie, ale także właściciele i personel.
Wynajem bielizny oznacza inwestycję Blycolin w zakup nowych tekstyliów, zgodnych z preferencjami Klienta i oddanie ich do użytku hotelu.
Serwis to pełna obsługa wynajmowanych tekstyliów – pranie i pielęgnacja, wymiana zużytych i uszkodzonych egzemplarzy na nowe bez dodatkowych kosztów, stała kontrola jakości, doradztwo oraz profesjonalna opieka.
Dzięki ponad 45-cio letniemu doświadczeniu w wyposażaniu hoteli firma Blycolin może zaoferować najwyższy standard usług. Na dzień dzisiejszy z usług Blycolin korzysta ponad 2500 hoteli w Europie i liczba ta ciągle rośnie.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back