Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Nuvalu Polska Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Prosta 70

00-838 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-4659966

Faks

0048-22-4659955Branże
Opis działalności

W Nuvalu wykorzystujemy swoją rozległą wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz pasję, by świadczyć profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych. Dzięki indywidualnemu podejściu i długotrwałym relacjom skutecznie pomagamy naszym klientom realizować nawet najbardziej wymagające i złożone wyzwania, oszczędzając ich czas i maksymalizując korzyści.

Od blisko 10 lat doradzamy klientom w pełnym zakresie usług na rynku nieruchomości komercyjnych. Naszym fundamentem jest profesjonalny i doświadczony zespół specjalistów, kierowany przez ekspertów rynku: Bartosza Kozieła, Łukasza Wasilewskiego, Marcina Wasilewskiego i Marka Ciunowicza. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów na rynku nieruchomości komercyjnych w całej Polsce. Nieustannie dbamy o najwyższy standard świadczonych usług, konsekwentnie wprowadzając nową jakość na polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

W czym możemy pomóc?

1. Reprezentacja najemców: pełne wsparcie w procesie wynajmu powierzchni biurowej i magazynowej.

2. Dostarczanie danych na temat nieruchomości z terenu całej Polski, analiz dostępności i kosztów najmu powierzchni, tworzenie strategii i prognoz, analizy demograficzne.

3. Wsparcie architektów: badania i analizy przestrzeni biurowej oraz charakteru pracy (workplace solutions), przygotowania projektu aranżacji, nadzoru nad procesem wykończenia powierzchni.

4. Zarządzanie projektem, kosztami aranżacji, monitoring projektu.

5. Kompleksowa obsługa potransakcyjna: wsparcie w trakcie całego okresu najmu.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back