Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Chmieliński Marcin Chmieliński

ul. Ludowa 58

58-304 Wałbrzych

Polska

Tel.

0048-74-8869260

Faks

0048-74-8869261Branże
Opis działalności

Firma CHMIELIŃSKI to przedsiębiorstwo rodzinne, a od 1999 roku funkcjonujące pod nazwą Firma CHMIELIŃSKI. Od 1997 roku jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim wiodących producentów maszyn do obróbki plastycznej blach firm Schröder- Fasti , Prinzing, ACF, Leifeld, Mobitec, Hornung, HWJ.
W roku 2005 firma otrzymała wyłączność na dystrybucję maszyn do cięcia strumieniem abrazyjnym amerykańskiej firmy Flow. Firma Flow to światowy lider rynku w zakresie cięcia strumieniem wody pod ultrawysokim ciśnieniem i cięcia strumieniem abrazyjnym stosowanym w przemyśle.
Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie cięcia strumieniem wody pod ultrawysokim ciśnieniem i cięcia strumieniem abrazyjnym stosowanym w przemyśle.
Posiadamy dwa WaterJety o wymiarach stołów 2x4m i 3x6m z wysoko zaawansowaną głowicą dynamiczną.Firma Chmieliński wykonuje usługi cięcia detali z dowolnego materiału, od elementów tytanowych poprzez wszystkie stale, metale kolorowe i materiały z rozmaitych tworzyw sztucznych a materiał poddany cięciu strumieniem wody nie ulega odkształceniu spowodowanemu wpływem ciepła, rozerwaniu jak i jak w przypadku metali nie zmienia swoich właściwości. Tniemy standardowo do grubości 180mm.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back