Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

SPIE Polska Sp. z o. o.

ul. Powsińska 64a

02-903 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-8588525

Faks

0048-22-8420473Oddziały firmy

Ośrodek Serwisowy Centrum

Powsińska 64A (Centrala)

02-903 Warszawa/Łódź/Białystok/Lublin

Polska

Ośrodek Serwisowy Północ

Smolna 3c/3

81-877 Sopot/Gdańsk/Toruń

PolskaOśrodek Serwisowy Północny Zachód

ul. Wawrzyniaka 2

62-052 Komorniki/Poznań

Polska

Ośrodek Serwisowy Południe

Sowińskiego 46

40-018 Katowice/Gliwice/Kraków

PolskaOśrodek Serwisowy Południowy Zachód

Szczawieńska 2

58-310 Szczawno Zdrój/Wrocław/Wałbrzych/Opole

PolskaPrzedstawiciele firmy

Rafał Baranowski

Tel.

693 363 625Branże
Opis działalności

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Firma SPIE Polska, zatrudniając 400 osób, jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie technicznego, infrastrukturalnego i finansowo-handlowego zarządzania nieruchomością oraz w obszarze facility management consulting.

Obecnie firma oferuje swoje usługi w ponad 150 obiektach w całej Polsce. Są to obiekty z sektorów: biurowego, przemysłowego, logistycznego oraz retail. Głównym obszarem działalności jest techniczna obsługa obiektów, świadczona przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny energetyki, HVAC, niskich prądów, automatyki oraz systemów przeciwpożarowych. Kluczowym obszarem zainteresowania firmy jest zrównoważony rozwój i tematyka ściśle związana ze zmniejszaniem skutków wpływu branży nieruchomości na środowisko naturalne.

Merytoryka i profesjonalizm SPIE Polska zostały pięciokrotnie docenione przez grono niezależnych członków jury związanych z branżą Real Estate i wyróżnione nagrodą Facility Management Company of the Year, Poland 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Firma jest także laureatem Manufacturing Excellence Awards 2015. Dynamiczny rozwój spółki pozwala jej na rokroczne zdobywanie miana Gazeli Biznesu, której kryteriami są parametry ekonomiczne.

Informacje prasowe
22 czerwca w Warszawie, podczas śniadania biznesowego „Biznes dla Klimatu”, zorganizowanego w ramach European Sustainable Week, odbyła się pierwsza w Polsce prezentacja danych, pokazujących zużycie energii przez budynki certyfikowane oraz niecertyfikowane na rodzimym rynku. Dane zebrane zostały w ramach pionierskiego projektu „Koszty Operacyjne Budynków Biurowych”.

Dlaczego firmy powinny mierzyć wpływ budynków na zdrowie i produktywność swoich pracowników? W jaki sposób można przeprowadzić takie badania? Odpowiedzi na te i inne pytania przygotowała grupa ekspertów ds. zrównoważonego budownictwa pod wodzą firmy BuroHappold Engineering.

SPIE Polska laureatem Manufacturing Excellence Awards w kategorii Facilities Maintenance / Property Management. Dnia 18 czerwca b.r. w Warszawie odbyła się trzecia edycja tego wydarzenia.

Już 17. czerwca 2015 roku odbędzie się prezentacja raportu Biała Księga: Zdrowie i Produktywność w Zrównoważonych Budynkach. Raport przedstawia kluczowe fakty na temat wpływu budynków na pracujących w nich ludzi oraz metodologię, która pozwoli na pomiar tego wpływu również na rynku polskim. Poznanie rzeczywistego wpływu budynków zdrowie oraz produktywność ludzi pozwoli wprowadzić zmiany niezbędne do uzyskania korzyści finansowych.

To już piąte z rzędu (i pierwsze z logo SPIE) wyróżnienie Spółki w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

SPIE Polska w tej kategorii zostało nagrodzone już po raz czwarty.
back