Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

GrECo Ecclesia Sp. z o.o.

Prosta 70

00-000 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-3933200

Faks

0048-22-3933201Przedstawiciele firmy

Paweł Paluszyński

Tel.

+48223933452Branże
Opis działalności

GrECo Ecclesia Sp. z o.o. to spółka specjalizująca się w obsłudze brokerskiej sektora medycznego oraz podmiotów i instytucji kościelnych. Jesteśmy kompetentnym partnerem dla szpitali i kościelnych osób prawnych i duchownych w kwestiach ubezpieczeń oraz zarządzania ryzykiem i jakością.

Nasi pracownicy czerpią z wieloletnich doświadczeń naszych udziałowców: Grupa GrECo JLT to lider na ubezpieczeniowym rynku w 17 krajach Europy Centralnej i Wschodniej, niemiecki Koncern Ecclesia to największy broker i doradca ubezpieczeniowy w Niemczech, świadczący usługi dla sektora medycznego oraz diecezji, zakonów i konwentów.

Ponadto pracownicy GrECo Ecclesia wspierani są przez spółkę na rynku polskim. GrECo JLT Polska Sp. z o.o., działająca od 2001 roku, to oparty całkowicie na doświadczeniu swojego udziałowcy GrECo International Holding dostawca ubezpieczeniowych usług brokerskich oraz usług w zakresie zarządzania ryzykiem, należący do liderów swojej branży.

Dzięki takiemu wsparciu i źródłom wiedzy jesteśmy w stanie odpowiadać na wyzwania polskiego rynku, oferując naszym klientom indywidualne rozwiązania oraz zapewnić polskim szpitalom i instytucjom kościelnym usługi o najwyższym standardzie międzynarodowym.

Informacje prasowe
- GrECo Ecclesia Hospital zmieniło nazwę na GrECo Ecclesia
- Podwyższono także kapitał spółki do 300 tys. zł
back