Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Mercateo Polska Sp. z o.o.

Rynek Główny 33

31-010 Kraków

Polska

Tel.

0048-12-3950830Branże
Opis działalności

Mercateo to wiodąca europejska platforma zaopatrzeniowa, łącząca zalety rynku B2B oraz platformy integrującej przez swoją infrastrukturę systemy klientów, dostawców i producentów, i pozwalająca im na dokonywanie pomiędzy sobą cyfrowo transakcji handlowych, niezależnie od ich dotychczasowego stopnia digitalizacji. Klienci i oferenci mogą dzięki temu przeprowadzać procesy handlowe w ustandaryzowany, a przez to efektywniejszy sposób, jednocześnie czerpiąc korzyści z różnorodności ofert i pozostając w bezpośrednich stosunkach ze swoimi partnerami handlowymi.
Oprócz platformy sieciowej, która pozycjonuje się w sposób neutralny między dostawcami i odbiorcami w sektorze B2B, Mercateo stanowi od roku 2000 największy rynek dla klientów biznesowych w Europie. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 400 pracowników i jest obecne w 14 krajach.

Informacje prasowe
Konferencja E-Procurement - głównym tematem jest wzrost efektywności procesów zakupowych w przedsiębiorstwie, ze szczególnym naciskiem na optymalizację zakupów indirect na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Konferencja odbędzie się 06 kwietnia 2017 r. w Šamorín, Słowacja.
back