Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

IBBC Group sp. z o.o.

ul. Czeczota 9

02-607 Warszawa

Polska

Tel.

0048-222035371

Faks

0048-222035372Przedstawiciele firmy

Biuro w Niemczech

Tel.

+49 30 2478 11 62

Biuro w Katowicach

Tel.

+ 48 32 750 08 38Branże
Opis działalności

IBBC Group jest wiodącą firmą doradczą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu.

Naszym Klientom oferujemy wsparcie w kompleksowym zarządzaniu ryzykiem, w szczególności ryzykiem nieprawidłowości, nadużyć, braku zgodności oraz sytuacji kryzysowych. Zapewniamy bezpieczeństwo realizacji działań biznesowych i pomoc w sytuacjach nadzwyczajnych. Dostarczamy firmom zarówno kompleksowe rozwiązania analityczne, operacyjne i doradcze jak oraz prewencyjne szkolenia, audyty i konsultacje.

Specjalizujemy się w usługach dotyczących wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych, w szczególności defraudacji, kradzieży mienia, prania brudnych pieniędzy, korupcji, naruszenia kodeksu etyki i procedur wewnętrznych oraz nieprawidłowości w dostawach i przetargach. Wykonujemy również czynności związane z odzyskiwaniem oraz analizą danych elektronicznych. Zajmujemy się ponadto weryfikacją potencjalnych bądź obecnych pracowników pod kątem edukacji, kwalifikacji zawodowych i identyfikacji przeszłości kryminalnej.


Informacje prasowe
Serdecznie zapraszamy na VI CEE Fraud & Risk Conference pod hasłem Preventing – Managing - Resilience Konferencja odbędzie się 24 listopada 2016 w Event Room w Adgar Park West w Al. Jerozolimskich 181B w Warszawie

Dla osób zgłaszających udział do 30 września specjalna oferta Early Birds cena: 450 zł + VAT! Standardowa cena 900 zł + VAT

Jak ustrzec się strat w biznesie? Czym jest Loss Prevention? Dlaczego warto zastanowić się nad wprowdzeniem programu Loss Prevention w przedsiębiorstwie współpracującym z krajami na wschodzie i zachodzie Europy? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w tekście.

Planując współpracę, fuzję albo przejęcie firmy powinniśmy jak najlepiej poznać dany podmiot gospodarczy, ale także należy znać swoje możliwości i otoczenie biznesowe. Jednym z przydatnych narzędzi w tym celu może okazać się przeprowadzenie procesu oraz raport Integrity Due Diligence.

Eksperci z IBBC Group będą uczestniczyć w obradach IV Viadrina Compliance Congress i chcą wspólnie zastanawiać się nad szeregiem ważnych kwestii z dziedziny Compliance.

Aby skutecznie chronić firmę trzeba zadbać o jej bezpieczeństwo zewnętrzne jak i wewnętrzne. Sprawdzenie kandydata do pracy w firmie jest działaniem zgodnym z tą zasadą. Osoba ubiegająca się o pracę przed zatrudnieniem jest czynnikiem zewnętrznym a tuż po nim staje się elementem wewnętrznym danej firm. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie jej wiarygodności.

Compliance to zapewnienie zgodności działalności z regulacjami prawnymi, normami, bądź zestawami zaleceń.Celem systemu compliance w organizacji jest zapewnienie zgodności działania z prawem, jak również z innymi dobrowolnie przyjętymi normami postępowania , w celu zapobiegania stratom finansowym lub utracie reputacji.

IBBC Group wiodąca firma doradcza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu uczestniczyła w Kongresie IKD -BID. W ramach Kongresu zaplanowano szereg szkoleń z zakresu prawa postępowania karnego i informatyki śledczej. Jedno z nich poprowadzone zostało przez radcę prawnego Macieja Dejaka z IBBC Group.
back