Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Goldbeck Sp. z o.o.

ul. Towarowa 20

62-052 Komorniki k. Poznania

Polska

Tel.

0048-61-8342900

Faks

0048-61-8342910Branże
Opis działalności

GOBAPLAN System dla obiektów biurowych oraz centrów biznesu
W systemie GOBAPLAN budujemy pojedyncze obiekty, zespoły budynków oraz parki rzemiosła. W naszej liście referencyjnej znajdą Państwo wykaz obiektów wykonanych w systemie GOBAPLAN o charakterze komercyjnym jak i niekomercyjnym. Do tego spektrum należą centrum hotelowo – biznesowe, budynek urzędu pracy, centrum technologiczne, jak też budynki biurowe.

GOBAPLUS System dla hal przemysłowych i funkcyjnych
Najwięcej obiektów budowanych w systemie GOBAPLUS stanowią obiekty produkcyjne i handlowe. Typowe są tutaj jasne hale produkcyjne o przewadze światła naturalnego; hale spedycyjne
i magazynowe – jak również obiekty hal supermarketów i centrów handlowych, z regulatorami temperatury. Nie należy zapomnieć tutaj o halach przeznaczonych do organizowania wystaw, targów
i prezentacji, które w rzeczywistości nie przypominają typowej hali.

GOBACAR System dla garaży i parkingów wielopoziomowych
Masywne parkingi betonowe już dawno przestały być ozdobą pejzażu miast. Ich miejsce zajęły filigranowe, lekkie konstrukcje ze stali. System GOBACAR® został stworzony z myślą o tego typu obiektach, przyjaznych użytkownikowi, dzięki szerokiemu rozstawowi słupów konstrukcji.

GOBASPORT System dla obiektów sportowych i rekreacyjnych
System GOBASPORT pozwala na tworzenie obiektów sportowych i rekreacyjnych wielofunkcyjnych. Mogą to być hale z trybunami, hale sportowe dla szkół lub klubów sportowych, jak również obiekty rekreacyjne typu Fitness oraz rekreacyjne o wysokiej jakości i krótkim czasie budowy.

GOBASOLAR – wykorzystywanie energii słonecznej w budownictwie przemysłowym
Slońce daje nam do zagospodarowania darmowe źródło energii, które mogłoby pokryć 10.000 – krotnie światowe zapotrzebowanie na energię. Odpowiedzialne i przedsiębiorcze działanie oznacza wykorzystywanie tego potencjału. Za pomocą systemu GOBASOLAR, GOLDBECK dostarcza Know-how niezbędny do konstruowania i eksploatowania urządzeń do wykorzystywania energii słonecznej w budownictwie przemysłowym.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back