Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

SI-Consulting Sp. z o.o.

ul. Ślężna 118

53-111 Wrocław

Polska

Tel.

0048-71-7809111

Faks

0048-71-7809112Oddziały firmy

Biuro w Poznaniu

ul. Zagrodnicza 20

61-654 Poznań

Polska

Tel.

0048-71-7809111

Faks

0048-71-7809112

Biuro we Wrocławiu

ul. Słonimskiego 1-1a

50-304 Wrocław

Polska

Tel.

0048-71-7809111

Faks

0048-71-7809112Branże
Opis działalności

SI-Consulting to silna marka, na którą składają się doświadczenia 200 stałych Klientów, ponad 170 pracowników, 300 w pełni wdrożonych projektów SAP i 20 wdrożonych projektów zagranicznych.

W SI-Consulting (SAP Gold Partner) specjalizujemy się we wdrożeniach najwyższej jakości rozwiązań IT, które wspierają zarządzanie i optymalizują procesy biznesowe firm.

Nasza kompetencja to SAP - świadczymy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów SAP. Należymy do elitarnej grupy Partnerów SAP, działających w programie „SAP Partner Edge”. Taka pozycja pozwala stabilnie rozwijać jeden z najbardziej doświadczonych zespołów konsultingowych SAP w Polsce. Należąca do SI-Consulting firma SI-eCommerce specjalizuje się we wdrożeniach platformy hybris zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym. W połączeniu z SI-Consulting, wyspecjalizowanym w SAP ERP oraz SAP CRM, dostarcza w pełni zintegrowane środowisko korporacyjne oparte o produkty SAP i hybris.

Portfolio SI-Consulting to także wyspecjalizowane usługi budowania sieciowych struktur teleinformatycznych, rozwiązania mobilne oraz dostawy sprzętu IT. Nowoczesne technologie informatyczne dostosowujemy precyzyjnie do potrzeb i wymagań Klientów.

Nasi Klienci zawsze mogą na nas liczyć. Oferujemy dodatkowe wsparcie - poprzez audyty i analizy, szkolenia i warsztaty, doradztwo i konsultacje.

Realizujemy projekty na terenie całej Europy.

W SI-Consulting pracujemy z entuzjazmem i zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, z zachowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk. Współpraca z naszą firmą to bezpieczeństwo, gwarancja pełnej satysfakcji z wdrażanych rozwiązań oraz jakości obsługi.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, szerokim kompetencjom w obszarze IT oraz znakomitej znajomości procesów biznesowych, jesteśmy przygotowani, aby oferować dedykowane rozwiązania informatyczne Klientom z różnych branż.

Świetnie rozumiemy, że każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia i docenia partnerskie relacje.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu usług SI-Consulting są referencje zadowolonych Klientów, wieloletnia współpraca z wiodącymi dostawcami w branży IT oraz zdobyte przez naszą firmę nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.

Informacje prasowe
1 lipca 2016 r. w życie wejdą ważne dla przedsiębiorców zmiany w Ordynacji podatkowej dotyczące przekazywania przez podatników na żądanie organów podatkowych danych w postaci tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). SI-Consulting przy współpracy z Kancelarią Olesiński & Wspólnicy proponuje pełne wsparcie w obszarze dostosowania rozwiązań SAP do nowych regulacji.

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję konferencji SAP Forum, która w nowej formule odbędzie się już 12-13 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Po raz kolejny SI-Consulting został partnerem wydarzenia.
back