Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

ZUPBADURA Sp. z o.o. sp. k.

ul. kliczkowska 48

58-100 Świdnica

Polska

Tel.

0048-74-8563437Branże
Opis działalności

ZUPADURA Spółka z ograniczoną działalnością Spółka komandytowa prowadzi produkcję obejmującą skomplikowane konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia na potrzeby rynku naftowego, energetycznego i stoczniowego.
Oferujemy kompleksowe wykonawstwo urządzeń według powierzonej dokumentacji pod nadzorem towarzystw klasyfikacyjnych według wymagań Klienta.

Wykonujemy maszyny i urządzenia dla przemysłu:

OFFSHORE: Urządzenia i maszyny montowane na platformach wiertniczych takie jak: Traveling Block,Crown Block, Mousehole, Iron Roughneck, Elevated Backup Tong, Winch etc

MORSKIEGO: Komory dekompresyjne, wciągarki

ENERGETYCZNEGO: Wymienniki ciepła, skraplacze, części do turbin,

BUDOWLANEGO: Konstrukcje stalowe, bębny,

STOCZNIOWEGO: Dźwigi i żurawie,

SUBSEA I INNYCH zgodnie z oczekiwaniami Klientów

Oferujemy także usługi z zakresu obróbki metali:

- Wycinanie plazmowe i gazowe blach
- Zwijanie blach
- Badania NDT
- Malowanie
- Obróbka mechaniczna
- Śrutowanie
- Spawanie

ZUPBADURA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa zarządzana jest zgodnie z normą ISO 9001, co ma przełożenie na efektywność produkcji i jej jakość. Wszyscy nasi spawacze posiadają kwalifikacje potwierdzone świadectwami nadanymi przez towarzystwa certyfikujące takie jak: TUV, DNV, ABS, UDT.

Posiadamy procedury NDT, zatwierdzone przez Inspektora posiadającego uprawnienia Level 3.
Wszystkie badania nieniszczące złączy spawanych wykonywane są przez naszych Inspektorów posiadających uprawnienia Level 2 lub Level 3.

Dla zagwarantowania jak najwyższej jakości malowania nasza firma zapewnia nadzór własnych Inspektorów posiadających certyfikat Frosio 2 i 3.

Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje trzema halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 15000 m2. Nowo­wybudowane hale produkcyjne oddane do użytku w 2014 r. i 2015 r. to nowoczesne obiekty o wysokim standardzie, umożliwiające montaż i testowanie urządzeń wraz z instalacją hydrauliczną i elektryczną.

Pełen profesjonalizm, wysoki poziom techniczny, elastyczność, doborowa kadra łącząca doświadczenie z kreatywnością i konkurencyjne ceny sprawiają, że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back