Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Binaria Sp. z o.o. Binaria Communications

ul. Nowoursynowska 130

02-797 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-8553300

Faks

0048-22-8553300Branże
Opis działalności

„Komunikowanie poza schematami” wspiera Państwa cele biznesowe

Jesteśmy firmą doradczą w obszarze public relations i komunikacji marketingowej. Robimy wszystko, aby nasz przekaz został przeczytany, usłyszany, zobaczony, zapamiętany i spowodował pożądane działania grup docelowych.

Dlaczego Binaria?

W systemie binarnym wszystkie liczby zapisuje się, jako ciągi 0 i 1. Za pomocą tylko tych dwóch cyfr można opisać najbardziej skomplikowane procesy. To jest także nasz sposób podejścia do pracy: najpierw rozkładamy problem na proste elementy, a następnie tworzymy z nich nową jakość. W rezultacie cel biznesowy klienta i nasze rozwiązanie dają zwielokrotnione pozytywne rezultaty, gdzie 1+1=10…

Nasz zespół

Członkowie naszego zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii informacyjnych dla dużych międzynarodowych korporacji. Przez lata wdrożyliśmy dziesiątki projektów, budując nasze doświadczenie na pasji, ciężkiej pracy i podejmowaniu najtrudniejszych wyzwań. Wiemy, jak unikać błędów. Potrafimy przekuć błyskotliwe pomysły na twarde efekty biznesowe. Suma naszych doświadczeń obejmuje projekty dla branży FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem branży spożywczej; dla branży farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i zbrojeniowej.

Nasze usługi

Jesteśmy przekonani, że wszystkie działania komunikacyjne powinny wspierać cele biznesowe przedsiębiorstwa. Prowadzenie tylko działań wizerunkowych nie jest dobrą inwestycją. Dlatego z przyjemnością zweryfikujemy Państwa działania komunikacyjne, tak aby były doskonale zgrane z celami biznesowymi. Taki audyt obejmie zarówno komunikację wewnętrzną, jak i zewnętrzną. W razie nagłego zagrożenia reputacji Państwa firmy, wdrożymy szyte na miarę rozwiązanie, które ją ochroni.

Bardzo prosimy o kontakt: hubertz@binaria.pl. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, aby wesprzeć Państwa cele biznesowe!

Nasze specjalizacje

Relacje z prasą, komunikacja korporacyjna, komunikacja wewnętrzna, PR produktu, wideo marketing, relacje ze społecznością lokalną.

Referencje dostępne za życzenie.

Zobacz więcej:

https://www.youtube.com/watch?v=U3J8UN-vs2I

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back