Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Müller Kunststoffe GmbH

Max-Planck-Str. 3

96215 Lichtenfels

Deutschland

Tel.

0049-95-71948940

Faks

0049-95-719489499Branże
Opis działalności

Müller Kunststoffe oferuje zarówno standardowe TPE-Materialy(Termoplastyczne elastomery na bazie SBS, SEBS i TPO jak równiez miękkie mieszanki PCV(W). Propozycja jest uzupełniana przez szereg innych mieszanek polimerów, takich jak korek, kolorowych masterbatchów i koncentratów i TPU.

Własny, bardzo kreatywny i innowacyjny rozwój produktów, to główne cechy firmy Müller Kunststoffe na przestrzeni lat.
Hasło firmy: Problemy są po to, zeby je rozwiazywac.

Nasze dwie lokalizacje w samym sercu Europy, stanowi doskonałą bazę do wspierania OEM-producentów, ich dostawców i globalnych działów badawczo-rozwojowych. Równie ważne jest to, aby wspierać rynki Europejskie oraz promowanie współpracy z partnerami pozaeuropejskimi.

Nasze kompetencje

Nasza Grupa HEXPOL TPE (Müller Kunststoffe i ELASTO w Szwecji i Anglii) ma szeroki zakres miękkich tworzyw sztucznych. Opracowujemy indywidualne rozwiązania na bazie: TPS (SBS i SEBS), TPO, TPV, plastyfikowanego PCV(W), polimerowych mieszanek korkowych i kolorowych dodatków i koncentratów. Nasze doświadczenie są koniecznym warunkiem do dostarczenia klientowi odpowiedniego materialu pasujacego do jego produktu albo zastosowania.

Nasi klienci zawsze mają dostęp do pełnej gamy produktów i naszej wiedzy z naszej miedzynarodowej grupy korporacyjnej-HEXPOL TPE. Ponadto, prowadzimy szereg centrów doswiadczalnych, w których zainwestowaliśmy w technologię, odpowiednich procowników, zeby zaspokoic potrzeby rynku.

Nasi klienci mogą oczekiwac we wszystkich aspektach naszej pracy najlepszych wyników: ekspertyzy szerokiej gamy rozwiązań polimerowych, zapewnienia stałej kontroli jakości i globalnego servisu.

Müller Kunststoffe prowadzi centrum kompetencyjne nastepujacych mieszanek polimerowych LIFOFLEX TPE, EPSeal TPE (material do uszczelek dla przemyslu spozywczego), LIFOLIT (miękkiego PCV), LIFOBATCH (dodatki do polimerow, konzentraty kolorow), LIFOPRENE (mieszynki TPU) i LIFOKORK (mieszanki polimerowe z korkeim).

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back