Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Zimmerman i Wspólnicy Sp. k.

ul. Wspólna 35/5

00-519 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-4681211Branże
Opis działalności

Kancelaria Zimmerman i Wspólnicy jest pierwszą w Polsce kancelarią w pełni wyspecjalizowaną w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego. Specjalizujemy się także w prawie gospodarczym i spółek, które to dziedziny są ze sobą silnie powiązane.

Uczestnikom postępowań upadłościowych proponujemy pomoc prawną na wszystkich etapach postępowania upadłościowego, zarówno w opcji układowej jak i likwidacyjnej. Reprezentujemy interesy dłużników, jak i wierzycieli. Posiadamy największe na rynku doświadczenie w zakresie przygotowywania i przeprowadzania postępowań naprawczych.

Podmiotom gospodarczym oferujemy pełen zakres obsługi prawnej, począwszy od założenia i rejestracji Spółki poprzez wszystkie sprawy związane z jej bieżącym funkcjonowaniem, także w ramach rozbudowanych struktur kapitałowych, aż po likwidację.

Założycielem naszej Kancelarii jest mecenas Piotr Zimmerman, ceniony specjalista z zakresu prawa upadłościowego, czerpiący zarówno z wieloletniej praktyki orzeczniczej w sądach upadłościowych, jak i z doświadczeń pełnomocnika procesowego w tej dziedzinie. W rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita, od wielu lat, mecenas Piotr Zimmerman jest indywidualnym liderem w dziedzinie Prawa upadłościowego i naprawczego, a nasza Kancelaria posiada tytuł lidera w tej dziedzinie.

Prawnicy Kancelarii Zimmerman i Wspólnicy to ciągle rozwijający się zespół kilkunastu prawników, świadczący szybką i skuteczną pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back