Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

WANEKS-BIS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

ul. Bukowa 7

87-100 Toruń

Polska

Tel.

0048-56-6582884

Faks

0048-56-6582879Branże
Opis działalności

Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Handlowe Waneks-Bis powstało w 1998 r. Głównym profilem działalności jest konfekcjonowanie soli spożywczej, dystrybucja soli warzonej i azotynowej soli peklującej oraz produkcja tabletek solnych. Przedsiębiorstwo Obrotu Solą SÓL-TOR powstało w 1994 r, jest więc jedną z najstarszych firm na rynku solnym współpracującym z kopalnią Soli Kłodawa SA oraz z firmą Anwil SA Włocławek.
Nasze firmy, w ofercie swojej, utrzymują szeroką gamę soli spożywczej: warzonej, kamiennej zarówno jodowanej jak i niejodowanej.
Najwyższej klasy produkty pozwalają na zastosowanie ich w różnych dziedzinach gospodarki: spożywczej, chemicznej i paszowej.

W kilkunastoletnim okresie funkcjonowania obu firm zdobyliśmy zaufanie naszych klientów. Klienci utożsamiają nas z wiarygodnym i rzetelnym partnerem. Obecnym naszym i nowym klientom oferujemy najwyższą jakość towaru, terminowość dostaw, miłą i profesjonalną obsługę, jak również osobiste doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rodzaju soli.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back