Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Maas&Roos Polska Sp. z o.o.

ul. Taborowa 18

02-699 Warszawa

Polska

Tel.

0048 664 009 439Branże
Opis działalności

M+R Polska:

Maas&Roos Polska to najnowszy oddział Grupy Maas & Roos, działający od 2013 roku. Celem funkcjonowania polskiego oddziału jest wypełnienie luki i usprawnienie obsługi naszych międzynarodowych klientów w tej części Europy. Bardzo zależy nam również na tym, żeby zaoferować nasze unikalne produkty i usługi na rynku polskim.

M+R Grupa:

Grupa Maas & Roos AG, posiada wieloletnie doświadczenie i tradycję. Powstała w 1959 roku, w samym sercu Bawarii. Od początku swojej działalności, postawiliśmy na innowacje i najwyższą jakość, dzięki czemu obecnie możemy się poszczycić produktami unikalnymi w skali światowej. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyzszej jakości rozwiązań, poczynając od tradycyjnych rozwiązań budowy reklam świetlnych, aż po najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania LED LPFLEX(R) (www.lpflex.com.pl).

Naszą jakość potwierdzają liczne wyróżnienia i certyfikaty, w tym Certyfikat TUV ISO 9001. Posiadamy 20.000 mkw powierzchni produkcyjnej, w tym uruchomioną niedawno nowoczesną fabrykę, która powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie naszych najbardziej wymagających klientów, z myślą o produkcji serii oraz dużych przedsięwzięć typu roll – out. Długa lista usatysfakcjonowanych klientów i prężny rozwój międzynarodowy, umożliwia nam ciągły wzrost i zapewnia zatrudnienie 350 osobom w Niemczech, USA, Dubaju, Indiach i Polsce oraz utrzymanie sieci certyfikowanych partnerów na całym świecie. A wszystko, żeby zapewnić najwyższą jakość obsługi naszym klientom.

Zobacz więcej na: www.maasroos.com

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back