Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.

ul. Abpa Baraniaka 88 E

61-131 Poznań

Polska

Tel.

0048-61-6251100

Faks

0048-61-6251101Branże
Opis działalności

Uwalniamy potencjał Twojego biznesu!

Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 2 600 partnerów oraz 40 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w ponad 130 krajach. W Polsce działamy od 23 lat, a ponad 300-osobowy zespół oraz obecność w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków i Toruń) zapewniają nam bliski kontakt z klientami oraz umożliwiają realizację wymagających projektów w obszarze:
-usług audytorskich,
-doradztwa podatkowego, gospodarczego, europejskiego oraz prawnego,
-outsourcingu rachunkowości, kadr i płac
Klienci firmy to ponad 1000 podmiotów, w tym kilkadziesiąt spółek notowanych na GPW oraz firmy z top 500 największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju. Grant Thornton jest wyłącznym partnerem Grant Thornton International w Polsce.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce. Wysokie kompetencje naszych ekspertów oraz potencjał realizacyjny Grant Thornton zostały dostrzeżone przez niezależnych analityków rynku oraz czołowe media gospodarcze – Grant Thornton regularnie zajmuje czołowe pozycje w prestiżowych rankingach firm usług profesjonalnych.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back