Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

GRAU Rechtsanwälte LLP

Rödingsmarkt 20

20-459 Hamburg

Deutschland

Tel.

0049-40-180364020

Faks

0049-40-180364022Branże
Opis działalności

Jako niemiecka kancelaria zajmujemy się wyspecjalizowaną obsługą prawną firm, ze szczególnym uwzględnieniem polskich przedsiębiorstw eksportujących, prowadzących bądź chcących prowadzić działalność gospodarczą na terenie Niemiec.
W ramach swojej działalności zajmujemy się sprawami m.in. z prawa handlowego, prawa spółek oraz własności przemysłowej. Oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie tworzenia i przekształcania spółek osobowych i kapitałowych na terenie Niemiec. Specjalizujemy się również w ochronie własności intelektualnej oraz w ochronie prawnej towarów na targach międzynarodowych w Niemczech.
Usługi przez nas wykonywane obejmują również windykację należności na terenie Niemiec (windykacja sądowa i pozasądowa).

Informacje prasowe
Spotkanie odbędzie sie w czwartek 10 marca 2016 roku w godzinach 16.00 – 19.00 w rezydencji Konsula Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej przy ulicy Maria-Louisen Str.137 w Hamburgu i będzie prowadzone w języku polskim.

Kancelaria GRAU Rechtsanwälte LLP zajmuje się wyspecjalizowaną obsługą prawną firm, ze szczególnym uwzględnieniem polskich przedsiębiorstw eksportujących, prowadzących bądź chcących prowadzić działalność gospodarczą na terenie Niemiec. W ramach swojej działalności Kancelaria przeprowadza także szybką i skuteczną windykację należności na terenie Niemiec.
back