Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

TARGI KIELCE S.A.

ul. Zakładowa 1

25-672 Kielce

Polska

Tel.

0048-41-3651222

Faks

0048-41-3456261Branże
Opis działalności

Targi Kielce to drugi ośrodek targowo-wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma dysponuje 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie 250 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów, 7 600 wystawców oraz 250 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej. Kielecki ośrodek wystawienniczy specjalizuje się w organizacji imprez przemysłowych B2B. W kieleckich targach biorą udział zarówno Europejscy potentaci, jak i firmy rozpoczynające swoją działalność i szukające pierwszych kontrahentów.

Informacje prasowe
Targi EuroAgro Lwów są wynikiem współpracy Targów Kielce - II ośrodka wystawienniczego w Europie Środkowo-Wschodniej, organizatora targów techniki rolniczej AGROTECH oraz ukraińskiej spółki akcyjnej Gal-Expo.

Na pytania, jak nowocześnie i z głową prowadzić gospodarstwo produkujące owoce lub warzywa, po raz kolejny odpowiada wystawa HORTI-TECH, czyli Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w Targach Kielce. Zapraszamy 21-22 listopada 2017 roku.

Ćwierć wieku temu w Kielcach, mieście bez targowych tradycji i infrastruktury wielkich aglomeracji, udało się stworzyć ośrodek wystawienniczy, który po 25 latach działalności plasuje się na drugiej pozycji w Europie Środkowo -Wschodniej.

To najważniejsza w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa dla rowerzystów – profesjonalistów i amatorów. Ostatnia edycja wystawy zgromadziła 244 wystawców z 11 krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Finlandia, Holandia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Tajwan i Chiny. Zapraszamy do Targów Kielce od 21 do 23 września 2017!

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to jedyna tego typu impreza sektora militarnego w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc gości z całego świata. Wśród nich znajdują się przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii i ambasad.

To najważniejsza w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa dla rowerzystów – profesjonalistów i amatorów. Ostatnia edycja wystawy zgromadziła 244 wystawców z 11 krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Finlandia, Holandia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Tajwan i Chiny.
Zapraszamy do Targów Kielce od 21 do 23 września 2017!

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili wystawcy niemal z całego świata, w tym między innymi z Polski, Niemiec, Francji, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do Targów Kielce 5-8 września 2017

Głos zabiorą laureaci prestiżowej nagrody Papieskiej Rady ds. Kultury - ksiądz profesor Michał Heller - znakomity teolog i profesor nauk teologicznych, Tomáš Halík - czeski duchowny katolicki, filozof, psycholog i teolog, prof. Leszek Mądzik - polski reżyser teatralny, scenograf, fotograf, Claudia Henzler – sławna austriacka artystka-fotografik.

Kolejna premiera na polskim rynku branży sadowniczej w Kielcach na HORT-TECHNICE!

Przygotowania do EDURY 2016 w pełni

Spotkania brokerskie podczas Targów STOM 2016

Trwają przygotowania do 11 edycji EDURY w Targach Kielce

Za wpływ na rozwój gospodarczy regionu

Kolejna premiera na KIELCE BIKE-EXPO 2015

Wszystko o oponach podczas Targów RTE

Ciekawa nowość na MSPO

Producenci, przedstawiciele sieci handlowych, odbiorcy hurtowi spotkali się w Targach Kielce na II Targach i Konferencji Producentów Marek Własnych. To jedna z nielicznych w Europie impreza dotycząca rynku private label.

Wielka premiera na Kielce MOTO-EXPO

Polsko – niemieckie spotkanie gospodarcze w Targach Kielce

Jedna z najlepszych imprez sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie 26-29 maja

Kieleckie święto drogownictwa to od ponad dwudziestu lat platforma rozmów, wymiany doświadczeń i prezentacji rynkowych nowości.

Podczas VIII edycji targów EXPO-GAS, na ciekawie zaaranżowanych stoiskach, zaprezentowało się 110 wystawców z 10 krajów.

Nowości na majowych Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

Gościem wystawy był Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Logistyczne rewolucje – czyli trwają przygotowania do kolejnej ogromnej edycji targów AGROTECH

Prezentacje nowych rozwiązań na Targach ENEX

Podczas konferencji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli instytucji rządowych, wybitnych naukowców i praktyków branży gazowniczej. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS już
22 i 23 kwietnia Targach Kielce.

KIDS’ TIME większy o blisko 50%

Ponad 150 produktów walczyło o Medal Targów Kielce

Już na początku marca w Targach Kielce odbędą się VI Targi Technologii Antykorozyjnych
oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 65 Ogólnopolskiej Wystawie gołębi Pocztowych oraz Międzynarodowych Targach Gołębi, które odbędą się w Targach Kielce
w dniach 9-11 stycznia 2015 r.


Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej

Zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym przeglądzie

HORT INTEGRA

Międzynarodowa promocja wystawy SACROEXPO

Targi Kielce z prestiżową nagrodą

RewolucyjnychwytacznatargachEURO-LIFT

MiędzynarodoweTargiDźwigówEURO-LIFTjedynewydarzeniebranżywtejczęściEuropy

KIELCE WORK SAFETY-EXPO nowe wydarzenie w kalendarzu Targów Kielce od 8 do 10 czerwca 2017 roku

Głos zabiorą laureaci prestiżowej nagrody Papieskiej Rady ds. Kultury - ksiądz profesor Michał Heller - znakomity teolog i profesor nauk teologicznych, Tomáš Halík - czeski duchowny katolicki, filozof, psycholog i teolog, prof. Leszek Mądzik - polski reżyser teatralny, scenograf, fotograf, Claudia Henzler – sławna austriacka artystka-fotografik.
back