Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

CSWP Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Kopernika 34

00-336 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-1012001

Faks

0048-22-1005994Branże
Opis działalności

CSWP Audit & Advisory to dynamicznie rozwijająca się grupa firm audytorsko – doradczych, należąca do międzynarodowej sieci Geneva Group International (według rankingu Londyńskiego pisma Accounting Magazine szósta największa sieć na świecie, wliczając firmy z tzw. „Wielkiej Czwórki”).

Jej zespół tworzą profesjonaliści, którzy swoją specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobywali pracując w firmach z tzw. „Wielkiej Czwórki”, zarówno w kraju jak i za granicą. CSWP specjalizuje się w świadczeniu usług audytorskich oraz doradztwie transakcyjnym, wspierając publiczne i prywatne transakcje na rynku kapitałowym. Oferuje także szereg innych usług doradczych (m.in. podatkowe i księgowe).

CSWP współpracuje z polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami z różnych sektorów gospodarki. Firma kładzie szczególny nacisk na strategiczne myślenie, dogłębne rozumienie specyfiki działalności swoich klientów oraz budowanie z nimi długofalowych relacji. Dzięki kompetencjom zespołu oraz modelowi bliskiej współpracy z klientami, CSWP zapewnia najwyższy poziom doradztwa biznesowego.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back