Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce

Al. Jana Pawła II 29

00-867 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-3381300

Faks

0048-22-8500438Branże
Opis działalności

Brak opisu działalności firmy w wybranym języku.

Informacje prasowe
27 kwietnia zostanie uruchomione nowe połączenie pomiędzy Rzeszowem
a Frankfurtem. Rzeszów stanie się siódmym polskim miastem, z którego Lufthansa zaoferuje połączenia do portów przesiadkowych w Niemczech, a dalej do 190 miast w 79 państwach. Rejsy odbywać się będa pięć razy w tygodniu. Połączenie obsługiwać będzie samolot typu CRJ 700, zabierający na pokład 70 pasażerów w klasach biznes i ekonomicznej.
Mieszkańcom Podkarpacia zapewni ono szybką i wygodną podróż do wielu miast na całej kuli ziemskiej takich jak Boston, Chicago, Nowy Jork, San Francisco, Waszyngton, Toronto, Bombaj, Hong Kong, Pekin, Shanghai, Osaka i w Europie – takich jak Londyn, Bruksela, Manchester, Monachium, Paryż, Wiedeń oraz do wielu, wielu innych.
Lufthansa zaoferuje bardzo atrakcyjne ceny. Na przykład bilet w obie strony do Frankfurtu już od 399 złotych brutto. Rezerwacji można dokonać przez stronę internetową www.lufthansa.com , dzwoniąc na numer infolini: 0801 312 312 lub +48/ 22 33 81 300 oraz w biurach Lufthansy na lotniskach i w biurach podrózy IATA w całej Polsce.

Lufthansa otwiera nowe połączenie Poznań-Frankfurt

Już od 29 marca Lufthansa zaoferuje swoim pasażerom nowe, codzienne połączenie z Poznania do Frankfurtu. Będzie to absolutna nowość - do tej pory przewoźnik oferował z Poznania przeloty do Monachium. Dzięki nowym rejsom mieszkańcy Wielkopolski będą mogli podrożować szybciej i wygodniej do wielu miast na świecie – między innymi w Europie do Amsterdamu, Barcelony, Brukseli, Florencji, Londynu, Paryża, Genewy, a w innych regionach świata do takich metropolii jak Bangkok, Johannesburg, Kair, Pekin, Szanghaj, Sao Paulo i wielu innych.

Lufthansa oferuje połączenia z 6 miast Polski do portów niemieckich i dalej do 207 miast w 81 krajach. Na wszystkich tych połączeniach można gromadzic mile na koncie Miles & More.

Więcej na www.lufthansa.com zapisz się do newslettera

Życzymy udanych podróży i „bogatego” konta M&M

Zespół Lufthansy w Polsce
back