Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

K&L Gates Jamka Sp. k.

Pl. Małachowskiego 2

00-066 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-6534200

Faks

0048-22-6534250Branże
Opis działalności

K&L Gates zatrudnia prawników w 46 biurach w Ameryce Płn. i Płd., Europie, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie. Reprezentuje liczne krajowe i międzynarodowe spółki należące do GLOBAL 500, FORTUNE 100 oraz FTSE 100, a także przedsiębiorców i uczestników rynku kapitałowego oraz podmioty sektora prywatnego. Posiadając bogate doświadczenie w doradztwie dla wielu największych inwestorów zagranicznych w kraju oraz we współpracy z polskimi władzami, nasi prawnicy świadczą na rzecz polskich i zagranicznych klientów usługi doradztwa prawnego dotyczące obsługi transakcji, bieżącej działalności oraz rozstrzygania sporów. Prawnicy K&L Gates są rekomendowani przez niezależne międzynarodowe rankingi takie jak Chambers Global, Chambers Europe oraz Legal500 m.in. w dziedzinie rozwiązywania sporów, restrukturyzacji, własności intelektualnej oraz energetyki; biorą aktywny udział w dyskusjach panelowych na kluczowych konferencjach sektorowych, prowadzą działalność edukacyjną uczestnicząc w charakterze prelegentów w seminariach i warsztatach dotyczących m.in. zagadnień z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa energetycznego, podatkowego, budowlanego, arbitrażu i sporów sądowych. Główne obszary praktyki biura K&L Gates w Warszawie obejmują bankowość i finanse, nieruchomości, restrukturyzację i upadłości, rynki kapitałowe, prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, własność intelektualną, rozstrzyganie sporów, kwestie regulacyjne oraz umowy w ramach zamówień publicznych. Biuro również w sposób szczególny koncentruje się na branży energetycznej i infrastrukturze, a także przemyśle obronnym. W ostatnim czasie prężnie rozwija się praktyka prawa konkurencji i compliance.

K&L Gates posiada biura w: Anchorage, Austin, Pekinie, Berlinie, Bostonie, Brisbane, Brukseli, Charleston, Charlotte, Chicago, Dallas, Doha, Dubaju, Fort Worth, Frankfucie, Harrisburgu, Hong Kongu, Houston, Londynie, Los Angeles, Mediolanie, Melbourne, Miami, Monachium, Newark, Nowym Jorku, Orange County, Palo Alto, Paryżu, Pekinie, Perth, Pittsburgu, Portland, Raleigh, Research Triangle Park, San Francisco, São Paulo, Seattle, Seulu, Sydney, Szanghaju, Singapurze, Taipei, Tokio, Warszawie, Waszyngtonie i Wilmington.

Informacje prasowe
Z okazji Targów Hanowerskich 2017 (24-28 kwietnia 2017) K&L Gates i Targi Hanowerskie organizują wspólne wydarzenie: Polsko-Niemiecki mikser biznesowy i koktajl. Spotkanie odbędzie się w dniu 1.02.2017 o godz. 17.00 w siedzibie K&L Gates (Plac Małachowskiego 2 w Warszawie).
back