Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne AJAKS SA

ul. Ostrowska 366 / 374a

61-312 Poznań

Polska

Tel.

0048-61-8705015

Faks

0048-61-8705015Branże
Opis działalności

AJAKS SA to firma założona w roku 1991 i specjalizująca się w specjalistycznych usługach oczyszczania i serwisu przemysłowego oraz specjalistycznych pracach dla budownictwa.

Kompleksowe oczyszczanie instalacji, rurociągów i urządzeń z najtrudniejszych osadów technologicznych, odkurzanie przemysłowe, usuwanie odpadów przemysłowych za pomocą ładowarek próżniowych dużej mocy, próżniowa aplikacja katalizatorów, koordynacja postojów produkcyjnych w przemyśle to przykłady naszych specjalności, których najwyższa jakość realizacji zjednały nam klientów na terenie całej Europy.

Jako firma polska pracujemy na podstawie bezpośrednich umów dla europejskich rafinerii takich koncernów naftowych jak TOTAL, CHEVRON - TEXACO, PETROPLUS, STATOIL, GALP ENERGIA, NESTE OIL, ŁUKOIL, i oczywiście dla GRUPY LOTOS SA i PKN ORLEN SA. Poza tym naszymi głównymi klientami są największe polskie elektrownie, celulozownie i zakłady chemiczne.

Najwyższą wagę przykładamy do bezpieczeństwa realizacji prac i ochrony środowiska. Posiadamy wszystkie najważniejsze certyfikaty pozwalające wykonywać usługi dla najbardziej wymagających klientów.

Najważniejszą wartością są nasi pracownicy – wielu z nich pracuje w firmie od prawie 20 lat i jesteśmy dumni, że tworzymy zespół, który nigdy nie zawodzi naszych klientów. Może dlatego, że oprócz ogromnego doświadczenia i kwalifikacji nasi pracownicy często wkładają dużo serca w wykonanie danego zadania. „Firma to ludzie” – to niby truizm ale jakże prawdziwy w naszym przypadku.

Wielu naszych klientów uważa, że mamy zdecydowanie najlepszy na rynku stosunek jakości usług do ceny. Pozorne oszczędności związane z niższą jakością prac zazwyczaj są bardzo kosztowne dla klientów przemysłowych w dłuższej perspektywie czasowej.
Dlatego specjalistyczne usługi AJAKS SA są bardzo cenione na europejskim rynku „industrial services” ponieważ to się po prostu opłaca.

Pozdrawiamy serdecznie naszych stałych klientów
i zapraszamy do współpracy klientów, którzy nas jeszcze nie znają.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back