Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

APA Sp. z o.o.

ul. Tarnogórska 251

44-105 Gliwice

Polska

Tel.

0048-602405969

Faks

0048-32-2316443Branże
Opis działalności

Firma APA to blisko 15-letnie doświadczenie zdobyte na płaszczyźnie automatyzacji procesów i automatyzacji linii produkcyjnych. Pozwala nam to na realizację zaawansowanych projektów przy indywidualnym podejściu do każdego klienta oraz zastosowanie niepowtarzalnych rozwiązań technologicznych.
Działalność firmy APA obejmuje szeroki zakres usług ukierunkowanych na specyficzne potrzeby klienta związane z budową, rozwojem oraz modernizacją automatycznych linii produkcyjnych, z robotyzacją stanowisk produkcyjnych, integracją robotów w istniejących już układach, optymalizacją procesów produkcji, a także z projektowaniem i wdrażaniem inteligentnego zarządzania budynkiem.
Wszystkie działy APA Group, podczas działań projektowych, przenikają się na wielu płaszczyznach. To unikalne podejście umożliwia integrację różnych podsystemów oraz instalacji. W ten sposób wyznaczamy także nowe standardy inteligentnych systemów sterowania i możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie.

Informacje prasowe
Już jest! Pierwszy w Polsce, stworzony od podstaw, w pełni funkcjonalny dom inteligentny. Wymyślony, zaprojektowany i wdrożony przez APA Group. W piątek 19. 05. 2017 r. nastąpiło jego oficjalne otwarcie.

Targi w Hanowerze przez wiele osób uważane są za największą imprezę przemysłową na świecie. Tegoroczna edycja ma specjalny charakter, krajem partnerskim jest bowiem tym razem Polska. Pośród 200 innowacyjnych firm z naszego kraju nie może również zabraknąć APA Group, tym bardziej, że tematem przewodnim imprezy jest w tym roku: „Integrated Industry – Creating Value” – idea łącząca w sobie różne tematy związane z cyfryzacją produkcji (Industry 4.0) oraz efektywnością energetyczną.

Technologia APA przeszła przez testy wewnętrzne światowego giganta elektronicznego - grupę Samsung. Wspólne działania koreańskiej firmy i inżynierów APA zaowocowały podpisaniem umowy o współpracy i połączeniem obu technologii w zakresie technik chłodzenia

APA Group wdrożyła system sterowania budynkiem Vision BMS w fabryce Woodward Poland w Niepołomicach. Duże, przeprowadzane etapami przedsięwzięcie objęło takie instalacje i obszary, jak wentylacja, monitoring zużycia energii elektrycznej i monitoring parametrów środowiskowych serwerowni. Dzięki inwestycji przedsiębiorstwo uzyska oszczędności wynikające ze zmniejszenia zużycia energii, a także poprawi komfort pracy swoich pracowników.

Z dumą informujemy o wygranej naszego produktu MLAN-1000 w konkursie „Produkt Roku” magazynu Inteligentny Budynek.Jak pozyskać dane? Gdzie je kupić ? W jaki sposób optymalnie przeanalizować? I ostatecznie w jaki sposób wyciągnięte z analizy wnioski skutecznie wdrożyć i wykorzystać do budowania przewagi kompetencyjnej? Kluczem do rozwiązania tych i innych zagadnień jest BIG DATA: Think Big CEE Congress.

„Przylądek Rosevia Friends & Family Resort” to zespół 22 domów wypoczynkowych położonych w wyjątkowej lokalizacji Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Dziękujemy że z Waszą pomocą nasza firma po raz kolejny uzyskała Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2014, nadawany za wysoką ocenę stabilności firmy przez Bisnode Polska Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem Sympozjum Naukowe "ProEnergo" organizowane przez Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej, Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski oraz Scientific Point of Technology - Centrum Badawczo Rozwojowe. Wydarzenie to jest wyjątkową okazją do zapoznania się z referatami kadry uczelnianej w temacie innowacyjnych technologii i ich aspektów w kontekście ekorozwoju.

Dziękujemy wszystkim za śledzenie postępów prac i kibicowanie! A zgromadzonym gościom dziękujemy za udział w uroczystości i wykazane zainteresowanie.

Z dumą informujemy, że dnia 2015/10/27 nastąpi uroczyste otwarcie Laboratorium Inteligentnej Infrastruktury Przemysłowej opartego o system Vision BMS


Czy dobrze dbasz o komfort najemcy? 27-28 października, Warszawa, Novotel Centrum. Zobacz jak dbać o nieruchomości i komfort najemcy przy pomocy Vision BMS.

ApaGroup ma przyjemność zaprosić na wydarzenie organizowane przez naszego partnera biznesowego firmę CANON. CCTV Days to świetna okazja by poznać ofertę lidera rynku w optyce i rejestracji obrazu. 70 lat doświadczenia zobowiązuje!

Planujesz budowę nowoczesnego domu lub urządzasz inteligentne mieszkanie? Interesują Cię systemy kina domowego i nowoczesne gadżety do kuchni i ogrodu?

Zapraszamy do zapoznania się z systemem Vision BMS i odkrywania razem z nami nieograniczonych możliwości naszego rozwiązania.

Firma APAInnovative na potrzeby dydaktyczne uczelni przygotowała wyposażenie Laboratorium Inteligentnej Infrastruktury Przemysłowej. Studenci będą mogli poznawać kulisy systemu Vision BMS, projektować własne rozwiązania i testować je w autentycznym środowisku.

Wakacyjna Akademia Vision to intensywny 5 dniowy kurs dla osób, które letnią przerwę chcą spędzić rozwijając kompetencje w zakresie technologii systemu sterowania budynkami - VisionBMS.

Nowy moduł dostępny w systemie Vision BMS, umożliwia integrację z systemem zarządzania obrazem wideo (VMS) Axxon.

Vision BMS wygrał w plebiscycie Produkt Roku 2014. Jury doceniło m.in. jego innowacyjność, funkcjonalność i użyteczność systemu. O ostatecznie wygranej Vision BMS zadecydowali internauci – wyrażając swoje poparcie podczas internetowego głosowania.
back