Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 74

50-020 Wrocław

Polska

Tel.

+48 71 756 27 10

Faks

+48 71 756 27 11Oddziały firmy

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.

Ul. Piłsudskiego 74/45

50-020 Wrocław

Polska

Tel.

+48 71 756 27 10

Faks

+48 71 756 27 11Przedstawiciele firmy

Helmut Meyer

Tel.

+48 71 756 27 10

Faks

+48 71 756 27 11

Florian Meyer

Tel.

+49 172 275 77 33

Faks

+48 71 756 27 11Branże
Opis działalności

Jako niemiecko-polski dostawca usług personalnych z siedzibą we Wrocławiu zajmujemy się pozyskiwaniem polskich specjalistów dla niemieckiego rynku pracy. Pośredniczymy w znajdowaniu miejsc pracy z wynagrodzeniem zgodnym z układami pracy zbiorowej, organizujemy zakwaterowanie i załatwiamy formalności meldunkowe. Przejmujemy kompleksową organizację od momentu złożenia aplikacji do podjęcia zatrudnienia wraz z opieką osobistego konsultanta na miejscu.

Informacje prasowe
Człowiek znajduje się zawsze w centrum naszej uwagi

W czym specjalizuje się Spółka Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.?
Od samego momentu rozpoczęcia naszej działalności gospodarczej w Polsce, w roku 2012 firma Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. kieruje swoją główną uwagę na pozyskanie polskich pracowników dla potrzeb niemieckiego rynku pracy.

Już w zeszłym roku Florian Meyer, Zarząd Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. wraz z zespołem pracowników wsparł "Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa".

2016 Października przedstawiciele Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o, Florian Meyer Członek Zarządu wraz z Kierownik Biura Anną Szafran-Bacik przekazali czek w wysokości 1000 zł fundacji ‘’NON LICET Pomoc Ofiarom Przemocy w Rodzinie’’ z Wrocławia.

Czekiem w wysokości 600 PLN Fachowcy Meyer wsparli Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla dzieci, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa.

Rzeczpospolita Polska jest obecnie krajem o trzeciej co do wielkości liczbie osób migrujących do Niemiec. Kto nadal uważa, że polscy pracownicy są tani i chętnie podejmują się prostych prac za granicą, ten przespał globalizację i otwarcie Niemiec na świat.

Nie często zdarza się, że przedsiębiorstwo start up odkłada pieniądze, aby wspierać projekty społeczne. To właśnie zrobiła kierowana przez Floriana Meyer firma Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. i to nieprzypadkowo.

GeAT AG jako członek niemieckiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej (iGZ) zawsze otwarcie podchodziła do wyzwań promujących równe traktowanie pracowników, realizowanych czy to poprzez podwyżkę płacy minimalnej, dodatków branżowych czy też rozwiązania „równa płaca za taką samą pracę”. Akceptowalność społeczna i sprawiedliwość ekonomiczna były i będą dla tego dużego oferenta usług personalnych z niemieckiej Turyngii rzeczą oczywistą.

Silna, prężna i dynamiczna - te przymioty dobrze opisują firmę Fachowcy Firmy Meyer sp. z o. o., która niedawno zadebiutowała na polskim rynku usług. Fachowcy Firmy Meyer są spółką - córką Meyer Fachkräfte GmbH, niemieckiego eksperta w zakresie rekrutacji pracowników przyszłościowych branż. Spółka z całą świadomością zdecydował się na założenie polskiej placówki właśnie we Wrocławiu.
back