Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

JARA DRAPAŁA & PARTNERS Sp.k.

ul. Bonifraterska 17

00-203 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-2460030

Faks

0048-22-2460031Branże
Opis działalności

Kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS została założona w roku 2005 przez polskich i niemieckich radców prawnych i adwokatów pracujących wcześniej w renomowanych międzynarodowych kancelariach działających w Polsce.

Jako wiodąca niemieckojęzyczna kancelaria w Polsce oferujemy doradztwo w języku niemieckim we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego (German desk). Nasi prawnicy biegle posługują się językiem niemieckim, dobrze rozumieją Państwa działalność, jak również gospodarkę i kulturę oraz transgraniczne stosunki.

Naszymi klientami są wiodące i uznane zagraniczne i polskie firmy inwestujące w nieruchomości, firmy budowlane, sieci handlowe, firmy produkcyjne, fundusze inwestycyjne, przemysł ciężki, banki czy firmy informatyczne.

Główne praktyki:

Prawo handlowe, fuzje i przejęcia, restrukturyzacje
Inwestycje infrastrukturalne i energetyczne
Postępowania sądowe i arbitrażowe
Prawo budowlane i nieruchomości
Prawo zamówień publicznych
Prawo bankowe: finansowanie projektów i zabezpieczenia
Prawo konkurencji
Podatki
Prawo pracy

Branże:

Branża budowlana i modernizacje w energetyce
Branża motoryzacyjna
Nieruchomości
Usługi i dostawy dla sektora produkcyjnegoInformacje prasowe
Mateusz Jaworski prawnik z kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS i absolwent Wydziału Prawa i Admin Uniwersytetu Karola Stefana Wyszyńskiego otrzymał II nagrodę w tegorocznym konkursie Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konkurencji.

W ramach konferencji „Projekt budowlany w praktyce – aspekty formalno-prawne”, która odbędzie się 21 marca, Mariusz Nowakowski, adwokat w kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS, wygłosi wykład zatytułowany „FIDIC – praktyczne zastosowanie przy realizacji projektów”.

Kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS sp.k. była doradcą niemieckiej grupy Cofresco przy transgranicznym połączeniu spółek.
back