Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

CERI International Sp. z o.o.

ul. Traktorowa 148/158

91-204 Łódź

Polska

Tel.

0048-42-2034205

Faks

0048-42-2034220Przedstawiciele firmy

Tomasz Królik

Tel.

+48 662 161 458Branże
Opis działalności

CERI International Sp. z o.o. powstało w 2003 roku jako jedna z pierwszych firm outsourcingowych na polskim rynku. Obecnie jest dynamicznie rozwijającym się centrum BPO (Business Process Outsourcing) z wieloletnim doświadczeniem w zakresie efektywnego zarządzania procesami biznesowymi. Pomaga przedsiębiorstwom optymalizować procesy operacyjne oraz skutecznie wykorzystywać osiągnięte wyniki w celu poprawy jakości świadczonych usług. Od marca 2012 roku jedynym udziałowcem CERI International jest drugi co do wielkości bank niemiecki Commerzbank AG.

CERI International zapewnia kompleksową obsługę procesów biznesowych, na którą mogą składać się pojedyncze usługi albo też pakiety usług w zależności od wymagań lub potrzeb konkretnej firmy. Każdy Klient znajdzie w ofercie CERI International rozwiązania korzystne i dostosowane do specyfiki danego biznesu.

Informacje prasowe
Według raportu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK) Polska stała się dla niemieckich firm najbardziej atrakcyjnym miejscem inwestycji w Europie Środkowej, wyprzedzając Słowację i Czechy. Największy postęp w porównaniu z ubiegłorocznym badaniem odnotowano w kwestii stabilności politycznej, od której wyżej oceniono jedynie członkostwo Polski w UE. Na kolejnych miejscach znalazły się kwalifikacje pracowników, ich motywacja, produktywność kadr oraz dostępność i jakość dostawców.
back