Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Fiege Sp. z o.o.

ul.Ługowa 85

96-320 Mszczonów

Polska

Tel.

0048-46-8576000

Faks

0048-46-8576010Branże
Opis działalności

Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 11 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 210 placówek i partnerów w 18 krajach.
Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku i zatrudnia ponad 600 osób. Obsługuje 170 tys. m² powierzchni magazynowej. FIEGE w Polsce świadczy usługi dla różnych branż m.in. spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne. W 2011 roku FIEGE Sp. z o.o. została zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów. W 2012 roku FIEGE Sp. z o.o. została laureatem nagrody „Najwyższa Jakość 2012”. FIEGE Sp. z o.o. w 2012 roku została również odznaczona certyfikatem ‘Wiarygodna Firma’, przyznawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet. Od 2013 roku FIEGE Sp. z o.o. dołączyła do koalicji „Rekrutuj przyjaźnie” promującej dobre praktyki w procesie rekrutacji.
Więcej informacji: www.fiege.pl

Informacje prasowe
Logistyka produktów leczniczych należy do najtrudniejszych i najbardziej wymagających operacji logistycznych. Realizowanie projektów dla klientów farmaceutycznych wiąże się z przestrzeganiem restrykcyjnych przepisów prawa farmaceutycznego oraz zaleceń Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych usług jest stale powiększające się grono Klientów FIEGE, do którego dołączyła wiodąca firma biofarmaceutyczna – PFIZER.
back