Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Obligo Sieczkowski i Spółka Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa

ul. Legionów 93/95

91-072 Łódź

Polska

Tel.

0048-42-6336644

Faks

0048-42-6335335Oddziały firmy

Oddział Regionalny Polska Południowo-Zachodnia

ul. Legnicka 56 (budynek LBH)

54-204 Wrocław

Polska

Tel.

609-603-0301Przedstawiciele firmy

Bogumił Sieczkowski

Tel.

+48 512 581 100

Krzysztof Madej

Tel.

+48 609 778 392Branże
Opis działalności

\\"OBLIGO\\" Sieczkowski i Spółka Kancelaria Adwokacka Sp. k. jest nowocześnie zorganizowaną kancelaria prawną Grupy Kapitałowej OBLIGO, w skład której wchodzi również profesjonalne biuro windykacji należności – OBLIGO S.A.
Kancelarię tworzą cztery zespoły adwokackie, składające się ze specjalistów z różnych dziedzin prawa, prowadzone przez liderów z uprawnieniami– adwokatów i radców prawnych.

Wykorzystując doświadczenie i znajomość rynku finansowego, GK OBLIGO skutecznie wspiera firmy w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz skutecznie dochodzi roszczeń finansowych w stosunku do ich dłużników. Reprezentując interesy Klientów zapewnia doraźną i stałą pomoc prawną, szkoli właścicieli, kadrę menadżerską oraz pracowników firm, zabezpiecza transakcje handlowe, uczestniczy w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych, odzyskuje zaległe należności, przyspiesza spływ wierzytelności pieniężnych jeszcze niewymagalnych, weryfikuje zdolność płatniczą kontrahentów.

W 2005 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością, dwukrotnie certyfikowany za zgodność z normą ISO 9001:2008. W ramach systemu zarządzania funkcjonują polityki bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa danych osobowych oraz przestrzegane są zasady dobrych praktyk windykacyjnych i zasady etyki branży windykacyjnej.

W ramach działalności OBLIGO współpracuje z instytucjami finansowymi i doradczymi, wywiadowniami gospodarczymi i ubezpieczycielami.
Firma ma doświadczenie w obsłudze Klientów z wielu branż m.in. telekomunikacyjnej, budowlanej, poligraficznej, spożywczej (FMCG), paliwowej, TLS (transport, logistyka, spedycja) oraz w windykacji masowej z sektora B2B oraz B2C.

\\"OBLIGO\\" Sieczkowski i Spółka Kancelaria Adwokacka Sp. k. świadczy usługi związane z obsługą prawną jak i zarządzaniem wierzytelnościami Partnerom krajowym i zagranicznym.

Informacje prasowe
Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego wspólnie z GK OBLIGO zapraszają na spotkanie informacyjne : Pomoc publiczna dla inwestorów. Aspekty prawne i organizacyjne.
Na spotkaniu uczestnicy będą mogli zapoznać się z nową perspektywą finansową na lata 2014 - 2020, poznać krajowe i regionalne programy operacyjne a przede wszystkim zaprezentowana zostanie wiedza z zakresu aspektów prawnych, organizacyjnych i podatkowych korzystania z pomocy publicznej.

Szanowni Państwo!

Kancelaria Adwokacka OBLIGO Sieczkowski i Spółka sp. k. ma zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie z zakresu ODPOWIEDZIALNOŚCI CZŁONKÓW ZARZĄDU W SPÓŁKACH PRAWA HANDLOWEGO

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 25.06.2015, godz. 09:00-17:00 w Hotel Bristolu, a Luxury Collection Hotel, Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 sala Kossak

Zapraszamy do udziału w warsztatach dla przedsiębiorców "Podatkowe przedwiośnie", podczas których dowiedzą się Państwo jak prawidłowo rozliczać koszty samochodów służbowych po zmianach przepisów podatkowch (PIT i CIT, VAT) oraz wchodzących w życie 1 kwietnia zmianach w podatku VAT.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Double Tree by Hilton w Łódzi, ul. Łąkowa 29 sala I piętro w czwartek, 30.10.2014, godz. 10:00-13:00
Na konferencji zostaną przedstawione wyniki raportu nt. atrakcyjności inwestycyjnej woj. łódzkiego rozumianego jako analiza napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ) do województwa łódzkiego w latach 2004-2013 oraz ocena potencjału pozyskiwania BIZ do województwa łódzkiego i określenie perspektywicznych tendencji i kierunków napływu BIZ do roku 2020.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące uwarunkowań dla zagranicznych inwestycji na terenie województwa łódzkiego, które odbędzie się 30.09.2014r. w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Jednym z prelegentów będzie mecenas Bogumił Sieczkowski, wspólnik Kancelarii Adwokackiej OBLIGO Sieczkowski i Spółka. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Z dumą i radością informujemy, że Nasza Kancelaria zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim oraz jest w gronie 100 największych w Ogólnopolskim Rankingu Kancelarii, organizowanym przez ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita. Ranking obejmował w tym roku ponad 270 firm z całej Polski.

Na XXI edycji prestiżowych targów budowlanych INTERBUD INTERSERVIS (14-16 lutego 2014 r.) odbywających się w nowej hali Międzynarodowych Targów Łódzkich nie mogło zabraknąć przedstawicieli Grupy Kapitałowej OBLIGO, w skład której wchodzi Kancelaria Adwokacka "OBLIGO" Sieczkowski i Spółka.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące uwarunkowań dla zagranicznych inwestycji na terenie województwa łódzkiego, które odbędzie się 27.09.2013 w hotelu Holiday Inn w Łodzi. Jednym z prelegentów będzie mecenas Bogumił Sieczkowski, wspólnik Kancelarii Adwokackiej OBLIGO Sieczkowski i Spółka. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone uwarunkowaniom dla zagranicznych inwestycji na terenie woj. łódzkiego, które odbędzie się 9 listopada 2012 r. w Łodzi, w hotelu andel’s, na którym prelegentem będzie mec Bogumił Sieczkowski z OBLIGO Sieczkowski i Spółka Kancelaria Adwokacka Sp.k.. Będzie nam miło powitać Państwa jako uczestników naszego spotkania.

Kancelaria Adwokacka OBLIGO Sieczkowski i Spółka została umieszczona w gronie najlepszych kancelarii w Jubileuszowym Rankingu Rzeczpospolitej ogłoszonym w dniu 17.04.2012. Pozycja firmy w Rankingu wzrosła o 30 pozycji!

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria Obligo Sieczkowski i Spółka Kancelaria Adwokacka Sp.k. pomyślnie przeszła audit ponownej certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2008.
back