Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Plac Solny 20

50-063 Wrocław

Polska

Tel.

0048-71-7804777

Faks

0048-71-7804779Branże
Opis działalności

DEKRA Certification Sp. z o.o.

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania, badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce z centralą we Wrocławiu, oddziałem w Warszawie oraz 5 regionalnymi biurami handlowymi tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku już od 10 lat jest bezstronną i niezależną w decyzjach, jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

Legitymuje się portfelem prawie 3000 Klientów z większości branż przemysłu i usług. Główną działalnością jest certyfikacja systemów zarządzania: jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001, bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001, bezpieczeństwem żywności HACCP oraz ISO 22000, bezpieczeństwem informacji ISO 27001 oraz szeregu norm branżowych m.in. dla branży motoryzacyjnej ISO/TS, budowlanej ZKP, kolejowej IRIS, transportowej GMP+ czy lotniczej i kosmonautycznej PN-EN 9100.

W ofercie DEKRA Certification znajdują się także Badania i Certyfikacja Wyrobów i Komponentów elektrycznych i elektronicznych, mechanicznych oraz chemicznych przeprowadzane w profesjonalnych laboratoriach badawczych zlokalizowanych w Niemczech, Holandii oraz w Chinach.

Swoje doświadczenie w przeprowadzaniu auditów, ocenie i potwierdzaniu zgodności DEKRA Certification wykorzystuje także w ofercie kierowanej do sieci handlowych i usługowych. Audity „Mystery Shopper” oraz „Secret Guest” to profesjonalna, obiektywna i bezstronna ocena działalności placówek handlowych i usługowych działających w określonych, ustandaryzowanych profilach. Wśród Klientów korzystających z tego rodzaju usług są m. in. sieci handlowe i usługowe, hotele, stacje paliw oraz placówki bankowe.

Zróżnicowanie oferty certyfikacji znajduje swoje odzwierciedlenie także w ofercie szkoleniowej Akademii DEKRA. W jej ramach realizowane są szkolenia oraz prestiżowy Klub Pełnomocnika i coroczny Kongres Menedżerów Jakości (www.dekra-certification.com.pl/nasze-uslugi/szkolenia.html).

Certyfikat DEKRA jest dokumentem szeroko rozpoznawalnym nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na świecie.

Więcej informacji o ofercie wyjątkowych usług DEKRA dla Państwa biznesu znajdziecie na stronie www.DEKRA-certification.com.pl.

Kontakt:
DEKRA Certification Sp. z o.o.
Plac Solny 20
50-063 Wrocław
Tel.: +48.71.780-47-77 do 78
Fax: +48.71.780-47-79
E-mail: poczta@dekra-certification.pl

Oddział w Warszawie
ul. Rzymowskiego 28
02-697 Warszawa
Tel.: +48.22.654-43-10 do 12
Fax: +48.22.620-43-39
E-mail: poczta@dekra-certification.pl

www.DEKRA-certification.com.pl

CERTYFIKUJEMY NAJLEPSZYCH!

Informacje prasowe
Firma Apsys Polska podjęła współpracę z DEKRA Construction Management w zakresie pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego podczas realizacji nowej inwestycji, Centrum Posnania.

Media coraz częściej donoszą o kolejnych eksplozjach w sektorze przemysłowym. Każdy taki incydent przynosi poważne konsekwencje zagrażające życiu ludzi i środowiska, nie mówiąc o negatywnym wpływie na sytuację finansową firmy. Przedsiębiorstwom, które poszukują sposobów na redukcję zagrożenia wybuchem, eksperci DEKRA rekomendują wdrożenie zarządzania bezpieczeństwem procesów PSM (Process Safety Management).

Galeria Auchan Bronowice w Krakowie, Galeria Solna w Inowrocławiu czy Galeria Katowicka to tylko część inwestycji komercyjnych ukończonych ostatnio przy udziale DEKRA. Na horyzoncie pojawiają się już następne podobne przedsięwzięcia. – Udział w wymagających projektach budowlanych to wyzwania jakich szukamy i jakim potrafimy sprostać – mówi Edward Jarmołowski, prezes DEKRA Construction Management.

DEKRA Certification już po raz 10 zaprasza Pełnomocników, Auditorów, Kierowników, Dyrektorów i Prezesów na intrygujące wykłady i praktyczne warsztaty w ramach Kongresu Menedżerów Jakości. Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa wszystkich Członków AHK, dla których pojęcia zarządzania i jakości stanowią integralną całość. Przygotowaliśmy dla Was specjalne rabaty!
back