Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

LeasingTeam Sp. z o.o.

ul. Taśmowa 7

02-677 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-4605000

Faks

0048-22-4605060Oddziały firmy

Oddział Białystok

ul. Św. Rocha 5/201A

15-879 Białystok

Polska

Tel.

+ 48 85 874 99 40

Oddział Katowice

ul. Warszawska 10

40-006 Katowice

Polska

Tel.

+ 48 32 775 95 30Oddział Kraków

ul. Bytomska 1/3

30-075 Kraków

Polska

Tel.

+48 12 637 00 84

Oddział Poznań

ul. Dąbrowskiego 75/21

60-523 Poznań

Polska

Tel.

+48 61 627 01 80Oddział Wrocław

ul. Kurkowa 12

50-210 Wrocław

Polska

Tel.

+ 48 71 758 28 20Przedstawiciele firmy

Andrzej Trela

Tel.

506 229 544Branże
Opis działalności

LeasingTeam należy do Grupy Kapitałowej LeasingTeam, największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 13 lat wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. GK LeasingTeam realizuje strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. GK LeasingTeam specjalizuje się w rekrutacjach stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, outsourcingu kadry IT, optymalizacji zarządzania zasobami ludzkimi, w transgranicznym delegowaniu pracowników oraz pozyskiwaniu dla swoich klientów pracowników z Europy Wschodniej. GK LeasingTeam świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz prowadzi działalność w Niemczech, Austrii i Norwegii. Każdego miesiąca oddelegowuje do pracy blisko 10 tysięcy pracowników.

Informacje prasowe
Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii w Polsce i na świecie sprawia, że zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów IT stale rośnie. Ich pozycja na rynku pracy jest wyjątkowa, dzięki czemu mogą przebierać w ofertach pracy, podczas gdy pracodawcy muszą rywalizować o ich pozyskanie. Jak firmy starają się zachęcić najlepszych kandydatów do aplikowania?

Usługa rekrutacji stałej na stanowiska średniego i wyższego szczebla, dotąd realizowana przez spółkę LeasingTeam, jest teraz świadczona przez LeasingTeam Professional. Rekrutacje są prowadzone przez zespoły konsultantów specjalizujących się w konkretnych branżach.

Media społecznościowe odgrywają coraz większą rolę w obszarze rekrutacji. Wykorzystywane są nie tylko przez pracodawców i rekruterów w celu pozyskania kandydatów, ale także przez samych kandydatów, którzy za ich pośrednictwem poszukują pracy lub czekają na propozycje zawodowe. Dlaczego warto mieć profil w biznesowych mediach społecznościowych? Wyjaśnia ekspert LeasingTeam Professional.

Recruitment Process Outsourcing (RPO), czyli outsourcing procesu rekrutacji jest rozwiązaniem powszechnie stosowanym przez organizacje, którym w czasach dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego, zależy na zatrudnieniu pracowników o wymaganych kwalifikacjach i doświadczeniu, w możliwie najkrótszym czasie. Ekspert LeasingTeam Group przedstawia powody, dla których organizacjom opłaca się przekazać realizację procesu rekrutacji wyspecjalizowanym podmiotom.

CV jest wizytówką kandydata, która decyduje o jego udziale w procesie rekrutacji. Dotyczy to również specjalistów IT, którzy mimo bardzo dobrej sytuacji na rynku pracy, wciąż muszą konkurować o najciekawsze oferty. Stosowanie się do ogólnych zasad tworzenia CV oraz zamieszczenie informacji poświadczających wiedzę i doświadczenie w IT mogą zwiększyć szansę kandydata na zdobycie wymarzonej pracy.

Kandydat, który otrzymuje zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne, może mieć powody do zadowolenia. Jego CV zostało dostrzeżone wśród wielu innych i stało się przepustką do kolejnego etapu rekrutacji. Odtąd, kluczem do sukcesu będzie rozmowa rekrutacyjna. Zasady, których przestrzeganie może pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy, przybliża ekspert LeasingTeam.

Wiosna to czas składania rocznych zeznań podatkowych również dla osób, które z ramienia polskich agencji zatrudnienia zostały oddelegowane do pracy w Niemczech. Jakie są zasady przygotowywania rozliczeń podatkowych w tym kraju? O wypełnieniu jakich obowiązków pracownik powinien pamiętać?

Możliwość zdobywania rozmaitych doświadczeń na różnych stanowiskach i w wielu branżach, elastyczne godziny pracy, a przy tym dostęp do świadczeń - płatnego urlopu czy ubezpieczenia zdrowotnego. Takie możliwości daje praca tymczasowa. Ekspert LeasingTeam wyjaśnia, na czym polega i jakie warunki zatrudnienia oferuje kandydatom.
back