Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Hildegard Braukmann Kosmetik (GmbH&Co.KG) Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Oddział w Polsce

ul. Topolowa 16

05-420 Józefów

Polska

Tel.

0048-22-4981446

Faks

0048-22-4994377Branże
Opis działalności

Firma Hildegard Braukmann Kosmetik GmbH&Co. KG z siedzibą w Burgwedel pod Hanowerem od 50 lat specjalizuje się w produkcji i rozwoju najwyższej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych na bazie ziół oraz witamin.

Bliskie naturze receptury, jakość farmaceutyczna pochodzących z kontrolowanych upraw biologicznych roślinnych substancji czynnych, brak chemicznych środków konserwujących oraz olejków parafinowych i konserwantów sprawia, że kosmetyki firmy HIILDEGARD BRAUKMANN gwarantują najwyższą skuteczność i tolerancję. Kosmetyki są bardzo dobrze przyswajane przez skórę, polecane również dla alergików oraz osób z atopowym zapaleniem skóry.

Firma posiada również własne autoryzowane Instytuty, w których kosmetolodzy oraz kosmetyczki w komfortowym otoczeniu troskliwie i fachowo poddają Klienta zabiegom z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów ziołowych marki HILDEGARD BRAUKMANN.

Dzięki utworzeniu nowego oddziału na terenie naszego kraju, od 2011 roku także klienci
w Polsce będą mieli możliwość korzystania z dobrodziejstw kosmetyków ziołowych HIILDEGARD BRAUKMANN.

Informacje prasowe
W poniedziałek, tj. 23 maja o godzinie 12.00 w Teatrze Kamienica odbyła się konferencja prasowa poświęcona współpracy firmy HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik z Teatrem Kamienica.

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w poniedziałek, t.j. 23 maja o godzinie 12.00 w Teatrze Kamienica (przy Al. Solidarności 93) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona współpracy firmy HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik z Teatrem KAMIENICA.

Firma HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik została Mecenasem Teatru Kamienica. Dnia 8 kwietnia 2011 r. przedstawiciele firmy HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik i Teatr Kamienica podpisały umowę o wzajemnej współpracy.Justyna Sieńczyłło będzie twarzą marki HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik w Polsce.


Dnia 8 kwietnia 2011 r. w Teatrze KAMIENICA odbędzie się uroczysta Premiera spektaklu "Romanse...Romanse...", która połączona zostanie z oficjalnym objęciem Mecenatu przez firmę HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik (GmbH&Co. KG) Sp. z o.o. Spółka komandytowa Oddział w Polsce nad Teatrem KAMIENICA. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż rozpoczęcie współpracy obu firm ma miejsce w 20-stą rocznicę podpisania „Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy pomiędzy Polską a Niemcami”. Niemiecka firma kosmetyczna HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik i polski Teatr KAMIENICA są doskonałym przykładem dobrosąsiedzkiej współpracy polsko – niemieckiej.
back