Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Xerox Polska Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 52

02-672 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-8787800

Faks

0048-22-8787801Branże
Opis działalności

Xerox jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań do zarządzania dokumentami oraz usług outsourcingowych. Wraz z przejętą w 2010 roku spółka ACS reprezentuje 22 miliardy dolarów przychodu zatrudniając ponad 130 000 osób w ponad 80 krajach świata.

Xerox to niezrównany ekspert w zakresie usług biznesowych koncentrujących się na 3 filarach:

• Technologie i usługi w obszarze rozwiązań dokumentowych
• Outsourcing procesów biznesowych
• Outsourcing IT

Doradzamy jak efektywniej dystrybuować dokumenty oraz dzielić się wiedzą w firmie, jak prowadzić centralne punkty powielania dokumentów oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej, budować personalizowane procesy obiegu poczty, dokumentów finansowych, broszur i wielu innych dokumentów. Xerox to także powiązane z naszymi urządzeniami i usługami oprogramowanie, serwis urządzeń, materiały eksploatacyjne takie jak toner oraz papier.

Obszary działalności firmy są wyznaczane przez koncentrację na Klientach i wartościach wyznawanych przez naszych pracowników, takich jak dbanie o środowisko naturalne, świadoma postawa, akceptacja odmienności oraz jakość – wspierane przez pasję, innowacyjność, szybkość oraz zdolność adaptacji.

Informacje prasowe
Uxbridge, UK, 07.10.2010 – Affiliated Computer Services, Inc. (ACS), spółka należąca do koncernu Xerox (NYSE: XRX), ogłosiła w dniu dzisiejszym zawarcie siedmioletniej umowy o świadczenie usług finansowo-księgowych dla Atos Origin. Jest to pierwsza ważna umowa na rynku europejskim od momentu przejęcia w tym roku spółki ACS przez Xerox.
back