Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Bilfinger Infrastructure S.A.

ul. Domaniewska 50A

02-672 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-2443400

Faks

0048-22-2443542Branże
Opis działalności

Bilfinger łączy dwie uzupełniające się cechy: kompetencje inżynierskie i mentalność usług. Dla firm z sektora energetycznego, przemysłowego, użytkowników nieruchomości oraz infrastruktury wyznaczamy standardy na całym świecie. Wysoka jakość, kompetencje technologiczne i długoletnie doświadczenie są podstawą naszego sukcesu. Wszędzie gdzie pracujemy, mamy pewność, że nasi klienci mogą skupić się na tym, co robią najlepiej: ich podstawowej działalności. Dzięki zaangażowaniu 70.000 osób z całej grupy podnosimy jakość codziennej pracy i życia ludzi na całym świecie: projektujemy i finansujemy, utrzymujemy i naprawiamy, budujemy i eksploatujemy.
Bilfinger Infrastructure opiera swoją działalność pięciu filarach: Oddziale Drogowym, Mostowym, Inżynieryjnym, Energetycznym oraz Bazie Technicznej.
Każdy z nich jest wysoce wyspecjalizowaną jednostką, o ugruntowanej pozycji i z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki połączeniu wiedzy i praktyki z dziedziny budowy dróg i mostów, obiektów hydrotechnicznych oraz szeroko pojętego budownictwa inżynieryjnego, jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Wchodzimy w skład multi-serwisowego koncernu budowlanego, dzięki czemu firma ma nieograniczony dostęp do najnowocześniejszych technologii. Wiedza i doświadczenie, wynikające z blisko 130-letniej historii firmy, pozwalają nam dostarczać klientom kompleksowe usługi i rozwiązania.

Nastawienie na rozwój i utrzymywanie najwyższych standardów pozwoliło nam stać się liderem w branży budownictwa komunikacyjnego. Jesteśmy gotowi spełnić oczekiwania klientów.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back