Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Balluff Sp. z o.o.

ul. Graniczna 21A

54-516 Wrocław

Polska

Tel.

0048-71-382-09-00Branże
Opis działalności

Bazująca na ponad 50-ciu latach doświadczeń, firma Balluff jest wiodącym producentem sensoryki z własną linią produktów sieciowych do każdego obszaru automatyzacji. Firma Balluff, z siedzibą w Niemczech, posiada międzynarodową sieć 54 oddziałów i przedstawicielstw.
Balluff jest wszechstronnym dostawcą oferującym szeroką gamę produktów pochodzących z jednego źródła. Wprowadza ciągłe innowacje, wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oraz gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność. To nie wszystko: firmę Balluff charakteryzuje również wyjątkowa orientacja na klienta, niestandardowe rozwiązania, szybka obsługa na całym świecie i wysoki poziom wsparcia klienta.

Czujniki rozpoznające obiekty, najnowocześniejsza technologia pomiaru odległości, innowacyjna technologia RFID, czy też nowe rozwiązania w zakresie komunikacji przemysłowej: Balluff reprezentuje różnorodność technologiczną z najróżniejszymi zasadami działania i oferuje innowacyjne rozwiązania techniczne najwyższej jakości.

Informacje prasowe
IV edycja Konferencji odbędzie się w dniach 25-26 października 2017 r. we Wrocławiu.

Po wygranej w roku 2013 oraz 2015 firma Balluff również w roku 2017 otrzymuje prestiżową nagrodę jako jeden z najlepszych na świecie dostawców koncernu Bosch.
back