Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Fresenius Medical Care Polska S.A.

ul. Krzywa 13

60-118 Poznań

Polska

Tel.

0048-61-8392600

Faks

0048-61-8392601Przedstawiciele firmy

Marta Andrzejewska

Tel.

+48 61 8392 603Branże
Opis działalności

Fresenius Medical Care to największy na świecie dostawca produktów i usług dla pacjentów z chorobami nerek.
W Polsce spółka Fresenius Medical Care Polska obecna jest od prawie 30 lat. Produkty do hemodializy i dializy otrzewnowej firmy Fresenius wyposażają oddziały nefrologiczne i stacje dializ w szpitalach i ośrodkach na terenie całej Polski. Firma jest także dystrybutorem leków dla pacjentów z niewydolnością nerek.
Fresenius Medical Care prowadzi w Polsce ośrodki dializacyjne poprzez spółkę Fresenius Nephrocare Polska. Do sieci Centrum Dializ Fresenius należą obecnie 73 ośrodki, rozmieszczone są na terenie całej Polski i obecnie obejmują stałą opieką ponad 6.000 dializowanych pacjentów. Przy każdym ośrodku działa porada nefrologiczna, zapewniająca specjalistyczne leczenie pacjentów z chorobami nerek w okresie przeddializacyjnym. Firma prowadzi także dwa oddziały nefrologiczne.
W centrum wszystkich działań firmy Fresenius jest pacjent. Misją firmy jest tworzenie przyszłości wartej życia. Dlatego też Centra Dializ Fresenius zapewniają wykonanie zabiegów hemodializy i dializy otrzewnowej oraz specjalistyczne konsultacje medyczne przy udziale personelu o najwyższych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu oraz przy pomocy nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych technik medycznych. Wszystkie stosowane w ośrodkach dializ procedury mają na celu zapewnienie najwyższej jakości świadczeń i bezpieczeństwa terapii.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back