Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Sheraton Sopot Hotel

ul. Powstańców Warszawy 10

81-718 Sopot

Polska

Tel.

0048-58-7671000

Faks

0048-58-7671001Branże
Opis działalności

Witamy w Sheraton Sopot Hotel Conference Center And Spa – to tu tworzymy ciepłe, serdeczne relacje.
Sheraton Sopot Hotel, zlokalizowany bezpośrednio przy plaży i w pobliżu słynnego sopockiego molo, nawiązuje do dawnej scenerii Sopotu. W tym samym miejscu
w roku 1945 w wyniku działań wojennych, całkowitemu zniszczeniu uległ ówczesny Dom Zdrojowy połączony galerią z hotelem Kurhaus. Miejsce nie doczekało się odbudowy aż do dnia dzisiejszego.
Sheraton Sopot Hotel Conference Center And Spa oferuje 189 klimatyzowanych pokoi gościnnych, w tym 7 luksusowych apartamentów. Dzięki wspaniałej lokalizacji przy plaży, naszym gościom możemy zaoferować najpiękniejszy widok w Sopocie, dzięki czemu pobyt w naszym hotelu na długo zapisze się w ich pamięci. Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka Sheaton Sweet Sleeper Bed, które zapewnią Państwu solidny odpoczynek po intensywnie spędzonym dniu.
W restauracji WAVE będą mieli Państwo okazję spróbować wyśmienitych dań kuchni międzynarodowej i specjalności kuchni Surf And Turf, natomiast BAR 512 pozwoli Państwu zrelaksować się przy ulubionym koktajlu. W tworzeniu ciepłych relacji pomoże Państwu też Link@Sheraton – miejsce w lobby hotelowym, w którym można skorzystać z Internetu, popracować wśród innych oraz pooglądać telewizję wspólnie z innymi gośćmi hotelu.
W planowanym na marzec 2009 r. Centrum Konferencyjnym będziemy oferować ponad
4000 m2 powierzchni konferencyjno - bankietowej, co uczyni nas największym centrum konferencyjnym w Trójmieście.
W połączeniu z zapleczem noclegowym
o najwyższym standardzie, umożliwimy organizację przedsięwzięć na największą skalę.
Projektując centrum Spa w Sheraton Sopot Hotel staraliśmy się stworzyć miejsce ucieczki od codzienności, gdzie ciało i umysł mogą odpocząć i uwolnić się od stresu. Centrum wyposażone będzie w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną i aparaty do odnowy biologicznej.
Zapraszamy do Sheraton Sopot Hotel – miejsca wyjątkowego i niepowtarzalnego, gdzie esencja sopockich tradycji Spa przeplata się z nowoczesnością, ciepłem, elegancją i najwyższym poziomem usług, z którego słyną hotele Sheraton na całym świecie.

Informacje prasowe
Sheraton ELLE Cafe - najmodniejsza kawiarnia w Polsce

Sheraton ELLE Cafe to wspólna inicjatywa miesięcznika ELLE i hotelu Sheraton Sopot, która będzie działać w Sopocie od 7 lipca do 31 sierpnia. W jej ramach hotelowa kawiarnia stanie się kobiecą przystanią, w której zorganizowane będą spotkania na temat mody, urody i zdrowego stylu życia.
back