Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o.

Sarbinowska 11, Łowęcin

62-020 Swarzędz

Polska

Tel.

0048-61-8173363

Faks

0048-61-6515289Branże
Opis działalności

Producent najwyższej jakości foteli i krzeseł biurowych. Posiadamy prawo do produkcji i dystrybucji rozwiązań SITAG. Dynamiczny rozwój firmy umożliwia starannie dobierana do wymogów polskich odbiorców i wciąż uaktualniana oferta. Oryginalne, wyróżniające się wzornictwo połączone z ergonomią pozwala na kreowanie i utrzymanie marki jako silnej i powszechnie znanej.

Nasze zadanie to zapewnienie komfortu pracy, wygodnego i zdrowego siedzenia. Wszystkie produkty wyposażone są w ergonomiczne mechanizmy, które wspomagają właściwą pozycję siedzenia, zapobiegające bólom kręgosłupa i nie powodujące zmęczenia wielogodzinnym siedzeniem.

Szeroka gama kolorystyczna materiałów wykończeniowych, elementów metalowych, mechanizmów oraz elementów uzupełniających pozwala sprostać wymaganiom każdego klienta. Wszystkie produkty zostały skrupulatnie przetestowane, a niektóre z nich dopuszczone do obrotu jako sprzęt profilaktyczno-rehabilitacyjny.
Wysoka jakość produktów SITAG, fachowa i terminowa obsługa doceniana jest przez największe firmy w Polsce. Wyposażyliśmy siedziby wielu firm z każdego sektora działalności gospodarczej, a nasi klienci polecają nasze produkty jako wyroby zgodne z wymaganiami rynku i spełniające najwyższe normy ergonomiczne.

Informacje prasowe
VANK to nowa polska marka meblowa, która premierę miała w maju 2015r. Uznanie na międzynarodowym rynku teraz potwierdza nagrodami iF Design Award dla dwóch produktów: stołu z elektryczną regulacją wysokości VANK_move i parawanu akustycznego VANK_wall. Nic dziwnego, gdyż marka udowadnia, że potrafimy w Polsce projektować i produkować innowacyjne technicznie produkty.
back