Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Informacje prasowe
logo
2017-11-14 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
AXI IMMO Group, niezależna agencja doradcza aktywna na rynku nieruchomości komercyjnych, otrzymała dwie nagrody w konkursie CIJ Awards Poland – dla najlepszej lokalnej agencji oraz dla najlepszego zespołu magazynowego roku 2017.
logo
2017-11-03 | TARGI KIELCE S.A.
Targi EuroAgro Lwów są wynikiem współpracy Targów Kielce - II ośrodka wystawienniczego w Europie Środkowo-Wschodniej, organizatora targów techniki rolniczej AGROTECH oraz ukraińskiej spółki akcyjnej Gal-Expo.
logo
2017-10-25 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Zespół prawa energetycznego oraz bankowości i finansów kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland we współpracy z PwC doradzał Towarowej Giełdzie Energii SA w kompleksowym wdrożeniu pakietu MiFID II. Za realizację projektu odpowiedzialni byli: Łukasz Jankowski, partner kierujący praktyką prawa energetycznego, dr hab. Konrad Zacharzewski, of counsel w zespole bankowości i finansów oraz Michał Markowski, senior associate z tego samego zespołu.
logo
2017-10-24 | PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
W 2016 roku wartość rynku tej ostatniej wyniosła w Polsce 838 mln dolarów, jednak w najbliższych latach obszar ten będzie się rozwijał w dwucyfrowym tempie i w 2021 roku jego wartość sięgnie 1,5 mld dolarów. Siłą napędową wzrostu będzie przede wszystkim reklama na urządzeniach mobilnych.
logo
2017-10-24 | PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
Wyzwanie biznesowe Klient planował rozwinąć w całym kraju około 2000 km infrastruktury, z ponad 60 miejscami budowy. Oczekiwania co do jakości, terminowości i zgodności z budżetem były wysokie, nie tylko ze strony samego przedsiębiorstwa, ale także po stronie organów regulacyjnych, finansujących oraz organizacji ekologicznych.
logo
2017-10-17 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Powstała rewolucyjna aplikacja dla miłośników muzyki klasycznej. Prawnicy Wierzbowski Eversheds Sutherland mieli przyjemność wspierać prawnie twórców przedsięwzięcia.
logo
2017-10-16 | TARGI KIELCE S.A.
Na pytania, jak nowocześnie i z głową prowadzić gospodarstwo produkujące owoce lub warzywa, po raz kolejny odpowiada wystawa HORTI-TECH, czyli Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w Targach Kielce. Zapraszamy 21-22 listopada 2017 roku.
logo
2017-10-13 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Z poczuciem własnej wartości jest jak ze sprawnością fizyczną – jeśli chcemy je udoskonalić, musimy ćwiczyć tak długo, aż osiągniemy satysfakcjonujące nas efekty.
logo
2017-10-05 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Każdy, kto chce mieć czystą podłogę w swojej firmie stosuje maty wejściowe. To jeden z prostszych sposobów na utrzymanie porządku bez żadnego wysiłku. Zadaniem maty jest zbieranie oraz pochłanianie brudu w taki sposób, aby nie przedostawał się on do dalszych pomieszczeń, dlatego też w okresie jesienno-zimowym są one szczególnie pomocne.
logo
2017-10-04 | TARGI KIELCE S.A.
Ćwierć wieku temu w Kielcach, mieście bez targowych tradycji i infrastruktury wielkich aglomeracji, udało się stworzyć ośrodek wystawienniczy, który po 25 latach działalności plasuje się na drugiej pozycji w Europie Środkowo -Wschodniej.
Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia Wyświetlane: 1 - 10 (1973)