Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Informacje prasowe
logo
2017-03-21 | Alna Business Solutions Sp. z o.o.
SAP Business Planning and Consolidation jest rozwiązaniem ułatwiającym skuteczne planowanie, budżetowanie i konsolidację danych w systemach co pozwala na szybsze, dokładniejsze i bardziej elastyczne zarzadzanie finansami firmy. Zwiększając precyzję planowania na każdym poziomie organizacji, redukuje czas i koszty przygotowania budżetu, a w efekcie przyspiesza podejmowanie decyzji.
logo
2017-03-20 | Dentons
Rynek energetyki odnawialnej nieustannie się zmienia. Postęp technologiczny oraz występujące coraz częściej procedury przetargowe wpływają na obniżenie kosztów w skali globalnej. Zmiany warunków politycznych i ekonomicznych potrafią zmienić klimat inwestycyjny dla projektów energetyki odnawialnej, nie zawsze z korzyścią dla sektora.
logo
2017-03-20 | White & Case M. Studniarek i Wspólnicy - Kancelaria Prawna Sp. k.
Warszawa, 20 marca 2017 r. W dniu 23 lutego 2017 roku Sąd Najwyższy uwzględnił skargę kasacyjną złożoną przez White & Case w imieniu polsko-hiszpańskiego konsorcjum, którego liderem był Mostostal Warszawa S.A. W tej precedensowej sprawie Sąd Najwyższy przesądził, kto musi być pozwanym w sprawach dotyczących nadużywania gwarancji bankowych.
logo
2017-03-15 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
AXI IMMO dołączyło do prestiżowego grona laureatów Gazel Biznesu 2016 – rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Wyróżnienie przyznawane przez dziennik Puls Biznesu, odebrał Prezes Zarządu AXI IMMO Rafał Osiecki podczas uroczystej Gali, która odbyła się 14 marca w Warszawie.
logo
2017-03-14 | Dentons
Kancelaria Dentons doradzała wzywającemu – spółce Korporacja Inwestycyjna Polskiej Farmacji sp. z o.o. – przy wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż 100% akcji Pelion S.A.
logo
2017-03-13 | Kämmerer Polska Sp. z o.o.
Konferencja Rynek pracodawcy czy rynek pracownika? Aktualne i długoterminowe tendencje na rynku pracy odbędzie się 16.03 we wrocławskim hotelu DoubleTree by Hilton. Spotkanie organizowane przez Polsko- Niemiecką Izba Przemysłowo-Handlowa, Biuro Regionalne we Wrocławiu rozpocznie się o godzinie 11:00. Podczas konferencji prelekcję mieć będzie prezes Kämmerer Polska sp. z o.o., Thomas Hansla.
logo
2017-03-07 | KUKA Roboter CEE GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Oddział w Polsce
Wychodząc na przeciw wyzwaniom rewolucji przemysłowej, KUKA poszerzyła swoje portfolio o dwa niezawodne i innowacyjne rozwiązania: roboty KMR iiwa oraz KR3 AGILUS. Ich premiera odbędzie się na największych Targach Przemysłowych w Polsce – Automaticon 2017.
logo
2017-03-07 | KUKA Roboter CEE GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Oddział w Polsce
Firma Hannex powstała w 1996 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Firma specjalizowała się początkowo w lakiernictwie pojazdów, aby po dwóch latach poszerzyć swoje usługi o malowanie lodówek i kuchenek dla jednego z polskich producentów sprzętu AGD. W tym kształcie przedsiębiorstwo działało do 2004 roku, operując w oparciu o jedną kabinę lakierniczą. Kolejne zlecenia, coraz liczniejsza załoga oraz zwiększające się wymagania klientów spowodowały, że konieczna była rozbudowa siedziby.
logo
2017-03-02 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Firma DBL po raz kolejny została wyróżniona tytułem „Gazela Biznesu”.
logo
2017-03-02 | Dentons
Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła dziś, że poprzez połączenie z renomowaną kancelarią prawniczą Boekel, będzie obecna w Holandii. Transakcja, która została już zatwierdzona przez partnerów obu firm, zostanie sfinalizowana w kwietniu. Po uruchomieniu biura w Amsterdamie, Dentons będzie obsługiwał klientów w 26 biurach zlokalizowanych w 18 krajach Europy.
Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia Wyświetlane: 1 - 10 (1848)