Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Informacje prasowe
logo
2017-10-16 | TARGI KIELCE S.A.
Na pytania, jak nowocześnie i z głową prowadzić gospodarstwo produkujące owoce lub warzywa, po raz kolejny odpowiada wystawa HORTI-TECH, czyli Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w Targach Kielce. Zapraszamy 21-22 listopada 2017 roku.
logo
2017-10-13 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Z poczuciem własnej wartości jest jak ze sprawnością fizyczną – jeśli chcemy je udoskonalić, musimy ćwiczyć tak długo, aż osiągniemy satysfakcjonujące nas efekty.
logo
2017-10-05 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Każdy, kto chce mieć czystą podłogę w swojej firmie stosuje maty wejściowe. To jeden z prostszych sposobów na utrzymanie porządku bez żadnego wysiłku. Zadaniem maty jest zbieranie oraz pochłanianie brudu w taki sposób, aby nie przedostawał się on do dalszych pomieszczeń, dlatego też w okresie jesienno-zimowym są one szczególnie pomocne.
logo
2017-10-04 | TARGI KIELCE S.A.
Ćwierć wieku temu w Kielcach, mieście bez targowych tradycji i infrastruktury wielkich aglomeracji, udało się stworzyć ośrodek wystawienniczy, który po 25 latach działalności plasuje się na drugiej pozycji w Europie Środkowo -Wschodniej.
logo
2017-10-03 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Tomasz Zalewski z dniem 1 października 2017 r. został nowym partnerem zarządzającym Wierzbowski Eversheds Sutherland. Krzysztof Wierzbowski, założyciel kancelarii, który pełnił tę funkcję przez 19 lat, objął stanowisko senior partnera i szefa praktyki nieruchomości i projektów infrastrukturalnych.
logo
2017-10-02 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Warsztaty skierowane są do wszystkich uczestników rynku zamówień publicznych i stanowią forum wymiany poglądów i dyskusji na temat praktycznych problemów, z którymi na co dzień borykają się zarówno wykonawcy, jak i zamawiający.
logo
2017-10-02 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Z dniem 1 października 2017 r. weszły w życie przepisy składające się na tzw. drugą część reformy prawa unijnych znaków towarowych – pierwsza weszła w życie 23 marca br. Zmiany mają na celu uwzględnienie potrzeb rynku – ma być łatwiej i bardziej nowocześnie.
logo
2017-09-28 | Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” (GOAP) prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z Aglomeracji Poznańskiej w podziale na 15 sektorów, o łącznej wartości zamówień objętych tymi postępowaniami na kwotę ok. 234 mln zł.
logo
2017-09-27 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Pond 26 000 mkw. nowoczesnej powierzchni z przeznaczaniem pod logistykę powstanie w Kielcach dla Grupy VIVE. Inwestycję zrealizuje Panattoni Europe, a najemcę w negocjacjach warunków umowy najmu reprezentowała agencja AXI IMMO.
logo
2017-09-25 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Queisser Pharma Poland dołącza do grona firm, które mają swoje siedziby w biurowcu Nefryt na warszawskim Służewcu. Polski oddział międzynarodowej grupy farmaceutycznej podpisał umowę najmu na blisko 300 mkw. W transakcji najemcę reprezentowali konsultanci AXI IMMO, którzy kompleksowo wspierali Queisser Pharma Poland w całym procesie wyboru, negocjacji, projektowania i aranżacji biura.
Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia Wyświetlane: 1 - 10 (1966)