Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Informacje prasowe
logo
2017-04-28 | Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
Mecenas Anna Specht-Schampera, Partner w kancelarii SDZLEGAL Schindhelm, po raz kolejny została wyróżniona w rankingu Chambers&Partners jako specjalista prawa zamówień publicznych
logo
2017-04-27 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma DBL zdobyła wyróżnienie w konkursie "Poznański Lider Przedsiębiorczości" w kategorii "Mały przedsiębiorca". Organizatorami plebiscytu są Prezydent Miasta Poznania oraz Starosta Poznański.
logo
2017-04-27 | Dentons
Dentons po raz drugi z rzędu zdobył tytuł „Najbardziej Pożądanego Pracodawcy” w kategorii kancelarii prawnych w badaniu „Najbardziej Pożądani Pracodawcy w opinii Specjalistów i Menedżerów”, zrealizowanym przez wiodącą, międzynarodową firmę rekrutacyjną Antal. Obok Dentons liderami w swoich kategoriach zostali m.in. PKN Orlen, IKEA, Facebook i Google.
logo
2017-04-26 | PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
Po dekadzie cięć restrukturyzacyjnych polskie firmy energetyczne powinny teraz szukać oszczędności i dodatkowych przychodów dzięki wdrożeniu narzędzi analizy danych produkcyjnych, wiedzy o kliencie oraz modeli biznesowych poza tradycyjnie rozumianą energetyką. Eksperci PwC uważają, że takie podejście przynieść może kilkaset mln zł oszczędności rocznie. Szansa leży także w wykorzystaniu elektromobilności i potencjału inwestycyjnego finansowania społecznościowego, tylko te dwa elementy oznaczają dla sektora co najmniej 3,8 mld złotych.
logo
2017-04-26 | PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
Aż 55% pacjentów jest gotowych na zastąpienie lekarzy przez zaawansowane technologie oraz roboty wyposażone w narzędzia sztucznej inteligencji. Największe zalety takich rozwiązań to zwiększenie dostępności do opieki zdrowotnej, a także szybkość i trafność diagnozy czy leczenia – wynika z raportu firmy doradczej PwC „Dlaczego sztuczna inteligencja i roboty na nowo zdefiniują opiekę zdrowotną”.
logo
2017-04-26 | PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
Po odjęciu podatku dochodowego od osób fizycznych i składek na ubezpieczenie społeczne w kieszeniach polskich podatników o przeciętnych dochodach zostaje ok. 71% pensji brutto. To prawie tyle samo, co średnio we wszystkich krajach Unii Europejskiej (72%). Zestawienie otwiera Cypr ze wskaźnikiem 91%, a zamyka Belgia (59%) – wynika z raportu PwC „Praca w Unii Europejskiej – podatki i składki”.
logo
2017-04-24 | TIGGES Rechtsanwälte mbB
Partner w Kancelarii TIGGES Dr. Dominik Wagner został wybrany przez Walne Zgromadzenie Firm Członkowskich w dniu 19.04.2017 r. na sędziego Sądu Koleżeńskiego Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.
logo
2017-04-24 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Praktyka danych osobowych i TMT kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland została doceniona w ostatnim czasie przez cztery prestiżowe rankingi: Legal 500, Chambers Europe, ranking dziennika Rzeczpospolita oraz Polityki Insight.
logo
2017-04-21 | Dentons
Kancelaria Dentons po raz szósty z rzędu zdobyła pozycję lidera w 3 kluczowych kategoriach – pod względem liczby prawników, liczby prawników z uprawnieniami oraz przychodów.
logo
2017-04-07 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego cykl serwisowy DBL.
Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia Wyświetlane: 1 - 10 (1880)