Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Informacje prasowe
logo
2017-08-22 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Firmy logistyczne od początku roku wygenerowały 40 proc. popytu na rynku magazynowym Górnego Śląska. W tej grupie najemców znalazły się m.in. firmy TVM Transport oraz ALB Logistics, którym w transakcjach najmu doradzała firma AXI IMMO.
logo
2017-08-18 | PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
Wartość ofert pierwotnych (Initial Public Offering – IPO) w Europie w drugim kwartale 2017 roku wyniosła 15,6 mld euro – to wzrost o 43% w porównaniu do analogicznego okresu 2016 r. (10,9 mld euro) – wynika z najnowszego raportu „IPO Watch Europe” przygotowanego przez PwC. Nieznacznie wzrosła również liczba debiutów – wzrost o 8% do 103 spółek, które przeprowadziły IPO w II kw. 2017 r. Na giełdzie w Warszawie w minionym kwartale odnotowano 6 ofert o łącznej wartości 542 mln euro, co stanowi znaczne ożywienie na rynku IPO. Trzy debiuty odbyły się na rynku głównym GPW oraz trzy na rynku NewConnect.
logo
2017-08-18 | PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
Administracja podatkowa korzysta z JPK przy czynnościach sprawdzających, w mniejszym stopniu przy kontrolach i postępowaniach podatkowych
logo
2017-08-17 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Tylko w Warszawie 10% najemców biur to firmy z sektora IT. Jest to jeden z najdynamiczniej rosnących segmentów klientów na rynku i jednocześnie jeden z najbardziej wymagających. Doświadczeni programiści czy administratorzy systemów to pracownicy poszukiwani przez wielu pracodawców. Biuro staje się jednym z elementów walki o IT talenty. Wskazówki, jak je przygotować, aby spełniało oczekiwania tej szczególnie wymagającej grupy zawodowej oraz ile taki projekt kosztuje przygotowali eksperci działu Office AXI IMMO.
logo
2017-08-10 | TARGI KIELCE S.A.
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to jedyna tego typu impreza sektora militarnego w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc gości z całego świata. Wśród nich znajdują się przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii i ambasad.
logo
2017-08-09 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Sektor nieruchomości magazynowych jest w doskonałej kondycji. Od stycznia do końca czerwca 2017 roku wynajętych zostało ponad 1,82 mln mkw., z czego 70% to nowe umowy najmu i ekspansje. Deweloperzy przygotowują kolejne inwestycje, czego efektem jest 1,71 mln mkw. powierzchni magazynowej w budowie i 720 000 mkw. oddanych do użytku w ciągu pierwszych 6 miesięcy br. Rozwojowi sektora sprzyjają zmiany w modelach sprzedaży jak również dobra koniunktura gospodarcza w Europie Zachodniej – czytamy w raporcie AXI IMMO podsumowującym I połowę 2017 r. na rynku magazynowym.
logo
2017-08-09 | Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k.
Polecamy najnowsze wydanie Getting the Deal Through: Public Procurement 2017, współtworzone przez Eversheds Sutherland. Publikacja przybliża zagadnienia z zakresu prawa zamówień publicznych z 37 krajów świata. Polski rozdział opracował Tomasz Zalewski, szef zespołu prawa zamówień publicznych w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.
logo
2017-08-09 | Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
SDZLEGAL SCHINDHELM po raz kolejny wspiera Festiwal Krzyżowa Music
logo
2017-08-07 | Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.
Kancelaria prawna SDZLEGAL SCHINDHELM jest członkiem United Nations Global Compact - największej na świecie platformy działającej na rzecz upowszechniania wśród prywatnych przedsiębiorców standardów zrównoważonego rozwoju w zakresie ochrony praw człowieka, praw pracowniczych, ochrony środowiska i zapobiegania korupcji. Na poziomie krajowym inicjatywą zarządza Sieć Krajowa – Global Compact Network Polska.
logo
2017-08-03 | Domański Zakrzewski Palinka sp. k.
14 września w hotelu Courtyard Gdynia Waterfront przy ul. Jerzego Waszyngtona 19 w Gdyni odbędzie seminarium pt. "Prawo zamówień publicznych - konsekwencje wyroku TSUE w sprawie Esaprojekt" . Spotkanie poprowadzą eksperci ze Zespołu Prawa Zamówień Publicznych Domański Zakrzewski Palinka: Katarzyna Kuźma, Partner dr Wojciech Hartung, Counsel i Tomasz Michalczyk, Senior Associate.
Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia Wyświetlane: 1 - 10 (1948)