Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Informacje prasowe
logo
2017-06-22 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Zwiększenie o kilkanaście procent wydajności pracowników, czy wyników handlowych – o takim scenariuszu marzy chyba każdy przedsiębiorca. Nie każdy wie jednak, że, aby to uczynić, nie trzeba zwiększać zatrudnienia, zmieniać oferty czy rozszerzyć działalności firmy. Może się okazać, że do osiągnięcia celu wystarczy… odpowiednie przygotowanie powierzchni biurowej. Nie jest to jednak zadanie łatwe.
logo
2017-06-22 | LeasingTeam Sp. z o.o.
Usługa rekrutacji stałej na stanowiska średniego i wyższego szczebla, dotąd realizowana przez spółkę LeasingTeam, jest teraz świadczona przez LeasingTeam Professional. Rekrutacje są prowadzone przez zespoły konsultantów specjalizujących się w konkretnych branżach.
logo
2017-06-22 | Dentons
Kancelaria Dentons opublikowała swój pierwszy przewodnik Global Litigation and Dispute Resolution Q&A Guide, który zawiera komentarz na temat procedur rozwiązywania sporów obowiązujących w 27 krajach świata.
logo
2017-06-21 | Axi Immo Group Sp.z o.o.
Firma Multilogistyka zajmująca się kompleksową obsługą logistyczną, w tym co-packingiem wynajęła 1300 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Najemcę w procesie wyboru powierzchni i negocjacjach warunków najmu reprezentowała agencja AXI IMMO.
logo
2017-06-20 | KUKA Roboter CEE GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Oddział w Polsce
Duet SIEMENS-KUKA oraz Partnerzy - w myśl Czwartej Rewolucji Przemysłowej - zaprezentowali innowacyjne przedsięwzięcie Industry 4.0. Ekspozycja 9 firm pod hasłem „Digitalizacja zmieni wszystko” była największa innowacją i niespodzianką poznańskich Targów – nowatorski projekt został nagrodzony Złotym Medalem MTP, a multikorporacyjne stoisko nagrodą Acanthus Aureus za najlepszy design i odzwierciedlenie strategii marketingowej.
logo
2017-06-12 | LeasingTeam Sp. z o.o.
Media społecznościowe odgrywają coraz większą rolę w obszarze rekrutacji. Wykorzystywane są nie tylko przez pracodawców i rekruterów w celu pozyskania kandydatów, ale także przez samych kandydatów, którzy za ich pośrednictwem poszukują pracy lub czekają na propozycje zawodowe. Dlaczego warto mieć profil w biznesowych mediach społecznościowych? Wyjaśnia ekspert LeasingTeam Professional.
logo
2017-06-05 | DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.
Zbliża się lato. Ciepłe i długie dni to największe zalety tej pory roku. Każdy chętnie korzysta z letniej pogody, spędzając jak najwięcej wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jednak upalne dni to nie tylko wypoczynek na łonie natury. Dla osób wykonujących swoją pracę na zewnątrz to bardzo trudny okres. Nadchodzące lato, a wraz z nim wysokie temperatury to również ogromne wyzwanie dla osób odpowiedzialnych za wyposażenie pracowników w odzież roboczą.
logo
2017-06-01 | LeasingTeam Sp. z o.o.
Recruitment Process Outsourcing (RPO), czyli outsourcing procesu rekrutacji jest rozwiązaniem powszechnie stosowanym przez organizacje, którym w czasach dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego, zależy na zatrudnieniu pracowników o wymaganych kwalifikacjach i doświadczeniu, w możliwie najkrótszym czasie. Ekspert LeasingTeam Group przedstawia powody, dla których organizacjom opłaca się przekazać realizację procesu rekrutacji wyspecjalizowanym podmiotom.
logo
2017-05-31 | TARGI KIELCE S.A.
Głos zabiorą laureaci prestiżowej nagrody Papieskiej Rady ds. Kultury - ksiądz profesor Michał Heller - znakomity teolog i profesor nauk teologicznych, Tomáš Halík - czeski duchowny katolicki, filozof, psycholog i teolog, prof. Leszek Mądzik - polski reżyser teatralny, scenograf, fotograf, Claudia Henzler – sławna austriacka artystka-fotografik.
logo
2017-05-30 | KUKA Roboter CEE GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Oddział w Polsce
W ostatnich tygodniach gościliśmy na wielu prestiżowych wydarzenia konferencyjnych, prezentując nie tylko sprawdzone i niezawodne produkty, ale także przekazując ekspercką wiedzę odnośnie najnowszych trendów w robotyce oraz polskim przemyśle.
Pierwsza | Poprzednia | Następna | Ostatnia Wyświetlane: 1 - 10 (1918)